تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیر کمیته امداد شهرستان مهدیشهر خبر داد:    
کمک 2 میلیاردی نیکوکاران مهدیشهری برای اطعام نیازمندان در ماه رمضان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر گفت: مردم نیکوکار مهدیشهر و درجزین بیش از 2 میلیارد ریال برای اطعام و افطاری نیازمندان در ماه مبارک رمضان کمک کردند.

محمد محسنی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به کمک های نیکوکاران به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، گفت: با کمک خیرین و نیکوکاران، در ماه مبارک رمضان امسال تاکنون سه وعده سفره افطاری به ارزش  129 میلیون ریال برای 369 نیازمند در مهدیشهر و درجزین پهن شد.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان 98 مردم نیکوکار بخش مهدیشهر تاکنون 2 میلیارد و 121 میلیون ریال برای اطعام و افطاری نیازمندان کمیته امداد کمک کردند، افزود: از این میزان یک هزار و 157بسته غذای گرم و یک هزار و 78 سبد کالای رمضانی بود که بین نیازمندان توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر به دیگر کمک های مردم بخش مهدیشهر در دو ماه نخست سال 98 اشاره و تصریح کرد: از این کمک ها یک میلیارد و 670 میلیون ریال زکات مستحبی، 587 میلیون ریال کمک به طرح اکرام و محسنین و 650 میلیون ریال وجوهات صدقات بوده است.

محسنی، کمک مردم بخش مهدیشهر به سیل زدگان کشور را یک میلیارد و 987 میلیون ریال دانست و ادامه داد: مجموع کمک های نیکوکاران مهدیشهر و درجزین در دو ماه نخست امسال 7 میلیارد و 230 میلیون ریال می باشد.

وی اضافه کرد: با مجموع این کمک ها در دو ماه نخست سال 98، مهدیشهر رتبه دوم میزان کمک به نیازمندان کمیته امداد را در استان سمنان به دست آورد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه  تنها در یک روز گذشته 21 حامی برای ایتام ثبت نام کردیم و جذب حامی ادامه دارد، افزود: در مجموع 525 حامی فعال در مهدیشهر داریم که 219 یتیم را تحت پوشش دارند.

محسنی همچنین از کمک 14 میلیارد و 500 میلیون ریالی مردم بخش مهدیشهر به نیازمندان کمیته امداد این شهرستان در طی سال 97 خبر داد و تصریح کرد: از این میزان کمک ها 4 میلیارد و 890 میلیون ریال برای طرح اکرام و محسنین، 2 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک به اطعام و افطاری بوده است.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع این کمک های سال 97، 4 میلیارد و 300 میلیون ریال زکات مستحبی، 60 میلیون ریال کفاره غیر عمد، 189 میلیون و 900 هزار ریال فطریه عام و سادات و 2 میلیارد و 800 میلیون ریال وجوهات صدقه جمع آوری شد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه