تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
کمبود بودجه؛ متهم ردیف‌اول عدم افتتاح زمین مینی‌گلف!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در روز دوم آذرماه سال 1398، ترحمی، رئیس هیأت گلف استان سمنان از احداث یک زمین مینی‌گلف در استان تا اواخر سال جاری خبر داده بود.

به گزارش خبرنگار مرآت، در روز دوم آذرماه سال 1398، ترحمی، رئیس هیأت گلف استان سمنان از احداث یک زمین مینی‌گلف در استان تا اواخر سال جاری خبر داده بود. به گفته ترحمی، اولین مرحله از ساخت این زمین با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری سمنان تا پایان 98 سال انجام و زمین مذکور افتتاح می‌شود. این که چرا این زمین آماده افتتاح نشد، سوال خبرنگار ما از رئیس هیأت گلف استان بود.

مهدی ترحمی در گفتگو با خبرنگار مرآت می‌گوید احداث زمین مینی‌گلف از بخش چمن مصنوعی به بعد مسکوت ماند؛ چون سال 97، دو مدیر عوض کردیم؛ اکنون نیز روال کار به واسطه کمبود بودجه به تعویق افتاده است.»

ترحمی در پاسخ به این پرسش که پروژه مذکور چه زمانی به سرانجام خواهد رسید؟ گفت:«پاسخ به این پرسش از عهده من خارج است؛ چراکه من نمی‌دانم که اعتبار این کار باید از کجا تأمین شود؛ زمین مینی‌گلف نیاز به چمن مصنوعی دارد و ما درخواست خود را خصوص تأمین برای اجرای چمن مصنوعی به اداره‌کل ارائه کرده‌ایم و تصمیم برای این کار، منوط به نظر اداره‌کل است.»

چنان‌که رئیس هیأت گلف می‌گوید قرار بود سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری نیز یک زمین مینی‌گلف را در پارک شقایق آماده کند. ترحمی می‌گوید:«ما با سازمان مذکور گفتگو کردیم و سخنمان این بود که ایجاد زمین مینی‌گلف در راستای اقدامات سازمان پارک‌ها و در راستای زیباسازی پارک‌هاست؛ ضمن آن که می‌تواند فضایی برای برگزاری مسابقات هم ایجاد کند.

وی ادامه داد:«مسئولان ذیربط به من گفتند که برای زمین مینی‌گلف به دنبال پیمانکار هستیم و این کار را انجام خواهیم داد. در مجموع هنوز چیز مکتوبی به من ارائه نشده است و به طور دقیق نمی‌دانم چه زمانی این پروژه‌ها به سرانجام خواهند رسید.»

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه