تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    استاندار سمنان:
کمبود آب و نبود کارخانه های فرآوری اصلی ترین مشکلات معادن استان سمنان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان از وجود ۲ هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی در این استان خبر داد و گفت: کمبود آب و عدم فرآوری ۲ مشکل عمده معادن استان سمنان است.

به گزارش مرآت به نقل تسنیم ، علیرضا آشناگر شامگاه گذشته در نشست اقشار، معتمدین، فعالان سیاسی و اجتماعی و نهادهای مدنی استان سمنان اظهار داشت: سمنان استانی صنعتی است و در زمینه ایجاد اشتغال به موفقیت های بسیار خوبی نیز دست یافته است.
وی با اشاره به وجود 2 هزار و 200 واحد صنعتی و 600 واحد معدنی در استان سمنان گفت: کمبود آب و عدم فرآوری تولیدات معادن این استان از جمله مشکلاتی است که استان سمنان در بخش معادن با آن مواجه است.
ورزقان به قطب صنایع معدنی کشور تبدیل می شود
11 محدوده معدنی امیدبخش در استان اردبیل شناسایی شد
وزیر صنعت: اکتشاف، استخراج و فرآوری صنایع معدنی گسترش می یابند
استاندار سمنان وضعیت این استان را در حوزه پرداخت تسهیلات، پرداخت سرمایه در گردش و پرداخت تسهیلات روستایی و مشاغل خانگی بسیار خوب ارزیابی کرد و به توفیقات حاصل شده در این زمینه ها اشاره کرد و گفت: مشکلات پرداخت سرمایه در گردش معادن و کارگاه ها در اسرع وقت حل وفصل می شود.
محدودیتی درباره پرداخت سرمایه در گردش در استان سمنان وجود ندارد
استاندار سمنان افزود: در سال گذشته به میزان یک هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش در استان پرداخت شده است و امسال نیز در این خصوص هیچ گونه محدودیتی در استان وجود ندارد.
آشناگر گفت: استان سمنان در حوزه کشاورزی و تولید برخی محصولات نظیر پسته، انگور، انار در رتبه های نخست کشوری قرار دارد و این در حالی است که 34 درصد از پهنه این استان در کویر مرکزی واقع شده است.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه