تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

ضرغامی در جمع راهپیمایان سمنانی:
کلید حل مشکلات مردم، بازگشت به ارزش های سال 57 است/ نقطه مقابل سازش، سرشکستگی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در مقابل سازش، سرشکستگی وجود دارد و ذلت را برای مردم به ارمغان می آورد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان سمنانی با اشاره به اینکه استان سمنان همواره پیشگام در انقلاب اسلامی بوده است، گفت: مردم این استان در طول 40 سال افتخار آفرین بودند.

وی با بیان اینکه در طول ماه های گذشته ادعاهای زیادی کردند که ایرانی ها 40 سالگی انقلاب را نخواهند دید، افزود: آنها نمی دانند بین انقلاب و ایرانی فاصله ای نیست و انقلاب برای مردم است و آن را جدا از خود نمی دانند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین تصریح کرد: با مراکز تحقیقاتی که دارند و با بودجه هایی که هزینه می کنند متوجه نمی شوند انقلاب و مردم یکی است.

ضرغامی با اشاره به اینکه  امروز به برکت استقامت و پایداری ملت ایران در دنیا معادلات جهانی تغییر کرده است، بیان کرد: بلوک غرب و شرق در گذشته بود که  یک طرف آن آمریکا و اروپای غربی و طرف دیگر نیز شوروی و اروپای شرقی حضور داشتند و دنیا را تقسیم کرده بودند.

وی اظهار کرد: امروز بدون تردید بلوک بندی تغییر کرده است یک دنیا دنیای استکبار به رهبری آمریکای جهان خوار و یک طرف دیگر نیز مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی قرار دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه رهبری استکبارجهانی، رهبری سخت است که با خرج کردن پول به دنبال ظلم هستند، گفت: رهبری جمهوری اسلامی از جنس نرم است با دل ها و مغزها کار دارد بلوک بندی است که پایانش برای دنیای مقاومت می باشد.

ضرغامی با بیان اینکه لبنان، یمن، فلسطین و بحرین قلب معادلات سیاسی جهان هستند، افزود: جمهوری اسلامی و ایران در این کشورها حرف اول را می زند و حتی بدون نظر ایران هیچ کاری نمی توانند کنند و قدرت سپاه قدس بالاتر از این است که بخواهند خدشه ای وارد کنند.

وی با اشاره به بیانات رهبری درخصوص اینکه سختی سازش به مراتب سختتر و پیچیده تر از بعضی مرارت های مقاومت است، بیان کرد: مقاومت سختی دارد اما شیرینی آن عزتمندی و سربلندی در مقابل استکبار است.

رئیس سابق صدا و سیما همچنین تصریح کرد: در مقابل سازش، سرشکستگی  وجود دارد و ذلت را برای مردم به ارمغان می آورد.

ضرغامی با بیان اینکه همه مسئولان در جناح های مختلف به کمک ملت توانسته اتقلاب را جلو ببرند، گفت: بعضی مدیران می آیند و دستاوردهای مدیران قبلی را زیرسوال می برند، نباید آنها را زیر سوال برد باید همه با هم باشیم و از مشکلات گذشته درس بگیریم و کارهای قبلی را به نتیجه برسانیم به جای مچگیری؛ آسیب ها را برطرف کنیم.

وی با اشاره اینکه دولت برای خدمت به مردم سبد کالا بین مردم توزیع کرد، اظهار کرد: صف های طولانی تشکیل شد و صحنه های بدی بود این موارد را در تلویزیون نشان ندادیم به دولتمردان نشان دادیم .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه اگر دولت قبلی اشکالاتی داشته اما در برخی قسمت ها پیشرفته تر بوده است، افزود: نرم افزارها و سیستم توزیع آماده است و لازم نیست مردم بیایند اینگونه در صف ها بیاستند و رزق و روزی خود را دریافت کنند.

وی با تاکید براینکه هیچ دلیلی برای کمبود و قاچاق گوشت نیست، گفت: مگر گوشت جنس کم حجمی است که بخواهند قاچاق کنند؟ مدیریت کنید و کارآمدتر باشید اگر می خواهید خدمت کنید اینگونه صف های طولانی تشکیل نشود.

ضرغامی با اشاره به اینکه کلید حل مشکلات مردم در این شرایط بازگشت به ارزش های سال 57 و اتکا با توانمندی مردم و قطع امید از دشمنان است، بیان کرد: در این شرایط با مردم با صداقت صحبت شود و اگر لازم است از مردم عذرخواهی کنید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه فرقی بین حزب دموکرات و جمهوری خواه وجود  ندارند، گفت: در زمان اوباما بدعهدهایی شد و بسیاری از بندهای برجام را انجام ندادند و در حال حاضر هم ترامپ برجام را پاره می کند و هیچگونه تعهدی ندارد.

وی اظهار کرد:با حرکت به سمت اروپا فکر می کنید معاهده هایی مثل اف ای تی اف و پالرمو مشکلات مردم را حل می کند اشتباه می کنید.

ضرغامی با اشاره به اینکه در همسایگی ایران همه جوره امکانات وجود دارد، گفت: با تقویت مرزها و استان های مرزی این مشکلات برطرف می شود

رئیس سابق صدا و سیما با اشاره به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: در این سرما و مشکلاتی که مردم دارند گرانی که می بینند اما با همه این مشکلات عزت و سربلندی خود را ترجیح دادند و با حضور خود اعلام کردند که پشت انقلاب و پاسدار حرمت خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنان منتظر یک روزنه و عقب نشینی هستند که با تمام قدرت هجمه ببرند و انتقام این 40 ساله را بگیرند، افزود: در این مدت در منطقه هر کاری کردن جمهوری اسلامی بدون تردید پیروز شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مسئله اقلیم کردستان گفت: این مورد می توانست خطر و تهدید بزرگی برای ایران باشد.

ضرغامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی با درایت و تدبیر، چنان طراحی نرم و دقیقی انجام داد بدون اینکه قطره خونی ریخته شود این قائله بر سر آمد.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه