تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان خبر داد:  
کشف 4 انبار قاچاق داروهای دام و طیور در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دامپزشکی استان سمنان از کشف چند انبار داروی دامی در شهرستان‌های سمنان و سرخه خبر داد.

به گزارش مرآت، محمد سعیدی مدیرکل دامپزشکی استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: گزارش‌های مبنی بر وجود انبارهای قاچاق انواع داروهای دامی در شهرستان‌های سمنان و سرخه اخذ شد که با بررسی انجام شده و با همکاری نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی این انبارها کشف شدند.

وی با اشاره به کشف 4 انبار قاچاق داروهای دام و طیور در شهرستان های سمنان و سرخه گفت: یک انبار در سمنان و 3 انبار دیگر در سرخه کشف شد.

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان با اذعان به اینکه در این انبارها داروهای دام و طیور به صورت غیرقانونی و در حجم زیاد انبار شده بود اضافه کرد: در این انبارها حجم زیادی داروی خوراکی ، پودری و تزریقی دام و طیور کشف و ضبط شد.

سعیدی با بیان اینکه برخی از این داروها تاریخ گذشته بودند و در برخی از داروها نیز لیبل و برچسب دارو تغییر داده شده بود خاطرنشان کرد: این متخلفان دستگاه‌های مرتبط با تغییر تاریخ و لیبل داشته و با تغییر تاریخ داروهای فاسد و تاریخ مصرف گذشته این داروها را دوباره به بازار مصرف عرضه می‌کردند.

وی از شناسایی یک مرکز عرضه دارو که رد پای این داروها در آن کشف شد خبرداد و گفت: این مرکز عرضه داروهای قاچاق دامی نیز با دستور مقام قضایی پلمپ و داروها نیز توقیف شد.

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان به ارزش ریالی این داروهای دامی قاچاق اشاره کرد و گفت: ارزش این داروها حدود 20 میلیارد ریال است.

تسنیم

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه