تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    
دستگیری 4 سارق در بخش کالپوش میامی / کشف 200قلم اموال مسروقه
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی از دستگیری 4 سارق و کشف 200 قلم اموال مسروقه و 700 گرم مواد مخدر در بخش کالپوش این شهرستان خبر داد.

به گزارش مرآت، سرهنگ سلیمان اسدی فرمانده انتظامی شهرستان میامی در گفتگو با خبرنگار میامی جوان گفت: با مراجعه و اعلام سرقت از سوی شهروندان بخش کالپوش سریعا این موضوع در قرارگاه سرقت مطرح شد وهمکاران اقدامات اطلاعاتی اولیه را انجام داده وپس ازبررسی و شناسایی  در نهایت به این نتیجه رسیدیم که  4 نفر اقدام به سرقت وفروش اموال مسروقه می کنند که  در یک اقدام عملیاتی همزمان 4 نفر را دستگیر کرده و تحویل مراجع قضایی شدند .

وی با بیان اینکه رئیس باند سابقه دار بوده و هم اکنون به همراه همدستان خود در زندان به سر می برند، اظهار کرد:  مال خرها تحت تعقیب هستند و پرونده هنوز در دستور کار قرار دارد.

اسدی با بیان اینکه متهمان به 15 فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: 200 قلم از اجناس مختلف به سرقت رفته در منطقه حسین آباد کالپوش کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی افزود:  یک دستگاه تراکتور، سه دستگاه موتور سیکلت، یک دستگاه جوش، بذرپاش، یک دستگاه پمپ باد و چندین حلقه لاستیک نو و انواع لوازم منزل و... در منزل سارقان کشف وضبط شد.

اعتراف به 15 فقره سرقت/کشف 700 گرم موادمخدر

وی در ادامه تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه و در مواجهه با شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب 15فقره سرقت در بخش کالپوش اعتراف کرند.

اسدی همچنین به کشف بیش از 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این پرونده خبر داد وگفت:  بعد از دستگیری سارقان مشخص شدکه هر چهار نفر اعتیاد داشته و ازهرکدام مقداری مواد کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی افزود: بعد از بازجویی از سارقان در خصوص مواد مخدری که به همراه خود داشتند  شخص توزیع کننده ی مواد را در آن منطقه دستگیر کردیم.

مردم از معرفی سارق ترس داشتند

وی به موردی خاص در این پرونده اشاره کرد و گفت:  با وجود اینکه بعضی از مال باختگان می دانستند سرقت را چه شخصی انجام داده اما از ترس اینکه  که در آینده  این شخص مشکلاتی را برایشان ایجاد کند از گزارش به نیروی انتظامی خودداری می کردند.

به گفته اسدی؛  شهروندان باید هرگونه مورد مشکوک و وقوع سرقت را بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارند و اگر به کسی مظنون و مشکوک هستند جهت سرعت در پیگیری به این مرکز اعلام کنند .

مردم اقدامات پیشگیرانه را در جهت حفظ اموال خود جدی بگیرند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی بیشترین اموال کشف شده را ادوات و وسایل کشاورزی دانست و یادآورشد: در بعضی از سازمان ها و چاه های  آب کشاوری که خیلی از وسایل و امکاناتی در آن محل نگهداری می شود که در برخی از این مکان ها بالغ بر 500 میلیون تومان وسیله قرار دارد که کشاورزان باید یک فرد مورد اعتماد را استخدام کرده و تمهیدات لازم را برای حفظ اموال خود در نظر بگیرند.

وی همچنین به اقدامات پیشگیرانه در جهت حفظ اموال منازل از سرقت اشاره کرد و گفت:  انتظار ما از شهروندان این است که تا حد امکان منزل خودرا خالی نگذارند و مقابل کلیه پنجره ها، نورگیر ها و روی دیوار حفاظ مقاوم ومطمئن نصب کنندو همچنین در خروج از منزل کلیه درب های داخل منزل را قفل کرده و در صورت رفتن به مسافرت اشیاء قیمتی خودرا به اقوام مورد اعتماد بسپارند.

اسدی با بیان اینکه شهروندان موتورسیکلت های خودرا جلوی درب منزل بدون قفل رها نکنند، گفت: مردم باید داخل منزل هم موتورسیکلت های خودرا قفل کنند و از به سرقت رفتن وسیله خود جلوگیری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی افزود: شهروندان باید در نظر داشته باشندکه موتور را از نمایندگی های معتبر خرید کرده وبلافاصله پس از خرید از آگاهی استعلام بگیرند.

وی در پایان از مراجع قضایی که همیشه پشتیبان ویاور این نهاد هستند، تشکر کرد.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه