تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان:   
کرونا بقاع متبرکه سمنان را تعطیل کرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه این استان با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و همکاری با ستاد مقابله با این بیماری، تا اطلاع بعدی تعطیل است.

به گزارش مرآت،  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هدف از تعطیلی این اماکن جلوگیری از تجمعات به منظور کنترل ویروس کرونا در جامعه است تا سلامت شهروندان با تهدید مواجه نباشد.

وی اعلام کرد که با وجود بسته نگه داشتن بقاع متبرکه و تعطیلی مراسم‌های مذهبی و نمازجماعت، اذان و بیانات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید از طریق بلندگوهای این اماکن پخش می شود.

تدینی از لغو ویژه برنامه‌های استقبال از نوروز در بقاع متبرکه و جایگزینی اجرای طرح‌های پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های نوروزی، یادآور شد: طرح آرامش بهاری امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، در بقاع متبرکه استان سمنان برگزار نمی‌شود و ویژه برنامه «آستان مهربانی» توسط هیات‌امنا و مراکز افق جایگزین این آن خواهد شد.

 

شهروندان در پویش «ماندن در خانه» مشارکت فعال داشته باشند

وی ارائه خدمات اجتماعی به افراد نیازمند را هدف برگزاری برنامه آستان مهربانی عنوان و بیان کرد: طرح مذکور شامل تهیه و توزیع بسته‌هایی مانند ارزاق و خشکبار میان نیازمندان با رعایت شئونات افراد و حفظ کرامت آن‌ها است.

این مقام مسوول اضافه کرد: استفاده از ظرفیت خیران در اجرای این برنامه‌ها در دستور کار قرار دارد تا بخشی از نیازهای معیشتی اقشار نیازمند در آستانه سال نو رفع شود.

وی ابراز امیدواری کرد: شهروندان با مشارکت فعالانه در پویش «ماندن در منزل» باید یاور مسوولان در شکست ویروس کرونا باشند تا درهای اماکن مذهبی هر چه زودتر به روی زائران باز شود.

 استان سمنان پنج هزار و ۳۸۴ موقوفه شامل چهار هزار و ۴۱۶ مورد متصرفی و ۹۶۳ موقوفه غیرمتصرفی دارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه