شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل پست استان خبر داد:
چگونگی بازتوزیع کارت‌های سوخت/ کاهش 60 درصدی ترافیک پستی در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل پست استان سمنان از کاهش 60 درصدی ترافیک پستی در این استان در سال‌جاری خبر داد و گفت: حذف قبوض کاغذی مخابرات از اصلی‌ترین دلایل این کاهش ترافیک است

به گزارش مرآت، نصرت‌الله مشیری مدیرکل پست استان سمنان اظهار کرد: به طور متوسط ماهیانه ۲۰۰ هزار مرسوله پستی وارده و ۲۰۰ هزار مرسوله پستی صادره از طریق پست استان جابجا می‌شود این در حالی است که در سال گذشته میانگین متوسط مرسولات صادره ۳۰۰ هزار مرسوله بوده است.

وی از اجرای طرح بازتوزیع کارت‌های سوخت خبر داد و افزود: در حال حاضر کارت‌های سوخت زیادی در باجه‌های پستی نگهداری می‌شود.

مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه این کارت‌های سوخت توسط همکاران به آدرس قبلی ارسال شده تصریح کرد: این کارت‌ها عمدتا به دلیل نقص در آدرس، نبود مالک خودرو در محل، نقل مکان، فروش خودرو و انتقال سند و...امکان توزیع نیافته و از این رو در باجه‌های پستی نگهداری می‌شوند.

مشیری از اجرای طرحی از سوی پست برای بازتوزیع این کارت‌ها خبر داد و گفت: با توجه ضرورت سوخت‌گیری با کارت‌های سوخت خودروها، متقاضیان زیادی برای کارت‌های سوخت برگشت‌خورده وجود دارد.

این مدیر مسوول اضافه کرد: متقاضیان جهت اطلاع از وضعیت کارت سوخت خود می بایست ابتدا به پایگاه اینترنتی شرکت ملی پست به آدرس WWW.POST.ir مراجعه و پس از دریافت اطلاعات لازم از محل کارت خود به واحد پستی مشخص شده در سامانه رهگیری مرسولات مراجعه کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان کارت‌های سوخت می‌توانند با مراجعه به سامانه ناجا و سامانه شرکت پست، کد رهگیری سایر مرسولات را انتخاب و با اخذ شماره بارکد کارت و اطلاع از باجه پستی که کارت وی در آن وجود دارد، گزینه ارسال مجدد کارت را انتخاب و با وارد کردن آدرس جدید و پرداخت هزینه ۱۰ هزار تومانی شرکت نفت و پرداخت هزینه پست مجدد، بعد از چند روز کارت سوخت خود را دریافت کند.

مدیرکل پست استان سمنان از صاحبان کارت‌های سوخت خواست هر چه زودتر نسبت به تعیین تکلیف کارت خود اقدام تا کارت‌ها در اسرع‌وقت به آدرس جدید آنها ارسال شود.

مشیری همچنین با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی از تلاش این اداره کل برای سرعت‌بخشیدن به فرآیند ارسال گذرنامه‌ها خبر داد و گفت: همکاران ما در سمنان و دیگر استان‌ها به صورت ویژه و حتی در ساعات غیر اداری و...به محض دریافت گذرنامه‌ها، آنها را به آدرس قیدشده ارسال می‌کنند.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه