تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس شورای اسلامی شهر سرخه در گفتگو با مرآت مطرح کرد؛
کاهش 50 درصدی درآمدهای شهرداری سرخه/ پیگیر انتقال آرامستان سرخه به مکانی دیگر هستیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شورای اسلامی شهر سرخه می‌گوید درآمدهای شهرداری این شهر بیش از 50 درصد کاهش یافته است.

علیرضا عربی رئیس شورای اسلامی شهر سرخه در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان این که در راستای شفاف‌سازی مالی امور مرتبط با شورا و شهرداری سرخه برابر قانون گزارشاتی به مردم ارائه خواهد شد اظهار داشت: ما در سال گذشته، ضمن ایجاد کمیسیون بودجه در شورای اسلامی شهر، از متنفذین، صاحب‌نظران و متخصصان امر برای بررسی بودجه محقق‌شده سال قبل و و بودجه پیشنهادی سال جاری دعوت کردیم و پس از این نیز تلاش می‌کنیم تا موارد تعیین‌شده در قانون را به اطلاع مردم برسانیم تا گام‌هایی در جهت شفاف‌سازی امور مالی شهرداری سرخه برداشته شود.

عربی از تعیین هیأتی به منظور بررسی ترازهای مالی ارسالی از سوی شهرداری به شورای شهر سرخه خبر داد و گفت: امید می‌رود با این اقدام پایش مالی امور شهرداری دقیق‌تر انجام شود.

وی تصریح کرد: مسئولان شورا از این پس بیش‌تر در مجامع مردمی حضور خواهند یافت و مستندات مربوط به مسائل مالی مدیریت شهری را طی گزارشاتی به مردم ارائه خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر سرخه در ادامه با خاطرنشان ساختن این مطلب که تا چند سال قبل، مسافران خط سرخه-سمنان به وسیله مینی‌بوس جابجا می‌شدند گفت: از چند سال قبل تاکسی‌ها وظیفه حمل و نقل مسافران در مسیر سمنان-سرخه را بر عهده دارند و وضعیت حمل و نقل در این مسیر مطلوب ارزیابی می‌شود.

عربی با بیان این که مردم به طور نسبی از وضعیت حمل و نقل در مسیر سمنان-سرخه رضایت دارند گفت: بر اساس تعاملات سال گذشته ما با اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌ها، موافقت این اداره برای اضافه شدن چند دستگاه خودروی جدید برای حمل و نقل مسافر در این مسیر اخذ شده و مکاتبات لازم با اداره مذکور به منظور اجرایی‌شدن این تصمیم صورت گرفته است.

افزایش نرخ کرایه تاکسی در حوزه مسئولیت شورای شهر نیست

وی ضمن اعلام این مطلب که در ناوگان حمل و نقل عمومی سرخه، اتوبوسی وجود ندارد، در پاسخ به پرسشی درباره افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی در حوزه مسئولیت شورای شهر نیست و ما در این زمینه برابر مقررات اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌ها عمل می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر سرخه، شهردار این شهر را شخصیتی جوان، پرکار و فنی توصیف کرد و با اعلام حمایت از وی ابراز امیدواری کرد که شهردار سرخه با پشتکار خود و بر مبنای سیاست‌های شورای اسلامی شهر، گام‌های بلندی در جهت منافع شهروندان سرخه بردارد.

عربی با اشاره به فعالیت حدودا هشت‌ماهه شورای پنجم گفت: در این مدت کمیسیون‌های تخصصی مختلفی در شورا تشکیل داده‌ایم.

وی در ادامه از صاحب‌نظران در امور شهری و عموم مردم برای کمک به فعالیت مطلوب‌تر کمیسیون‌های تخصصی شورا دعوت کرد.

آمار پرونده‌های مفتوح شهرداری سرخه در محاکم قضایی بالا نیست

رئیس شورای اسلامی شهر سرخه در پاسخ به پرسشی در ارتباط تعداد پرونده‌های مفتوح شهرداری سرخه در محاکم قضایی گفت: خوشبختانه آمارها در این زمینه بالا نیست و چند پرونده مفتوح توسط واحد حقوقی شهرداری سرخه در حال پیگیری است؛ ضمن آن که برای بررسی این موارد یک کمیسیون حقوقی نیز در شورا تشکیل داده‌ایم.

عربی در ادامه ایجاد زمین چمن مصنوعی، احداث یک بوستان محلی در مرکز شهر، جنب میدان ولیعصر(عج) و انتقال آرامستان را سه پروژه مهم در حال اجرا در سرخه عنوان کرد و گفت: انتقال آرامستان هزینه زیادی دارد و نیازمند همتی بالا برای انجام آن هستیم.

وی افزود: اگر مشکلات مالی اجازه دهد، هر دو پروژه ایجاد زمین چمن مصنوعی و احداث محلی در سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر سرخه با اشاره به پیچیدگی‌های خاص پروژه انتقال آرامستان تصریح کرد: با وجود کاهش بیش از 50 درصدی درآمدهای شهرداری سرخه، این پروژه در دستور کار شورا و شهرداری سرخه قرار دارد و مجدانه پیگیر آن هستیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد این پروژه در بازه زمانی فعالیت شورای پنجم به انجام برسد.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه