شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون توزیع برق استان سمنان خبر داد:  
کاهش ۶.۱۵ درصدی تلفات برق در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون توزیع برق استان سمنان گفت: کاهش درصد تلفات انرژی الکتریکی در شبکه‌ها یکی از مؤلفه‌های مهم صنعت برق بوده و این میزان در استان به ۶.۱۵ درصد می‌رسد.

به گزارش مرآت، رضا علی‌اصغری معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان از تهیه و تدوین گزارش برآورد حداکثر بار و انرژی موردنیاز این شرکت تا سال ۱۴۰۲ خبر داد.

وی افزود: مطالعات بار و انرژی حوزه تحت مدیریت شرکت توزیع برق استان توسط کارشناس برآورد بار و انرژی این شرکت و با همکاری و نظارت کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر و با هماهنگی صورت گرفته در جلسات کارگروه برآورد بار و انرژی منطقه به پایان رسیده و نهایی شده است.

علی‌اصغری تصریح کرد: خلاصه اطلاعات بار و انرژی، جدول فروش انرژی و حداکثر بار این شرکت به تفکیک تعرفه، مناطق و تعداد مشترکان و سرانه مصرف انرژی و بار تفکیک تعرفه، جدول انرژی تحویلی، تلفات، حداکثر بار و نیاز مصرف و پیش‌بینی فروش انرژی و تعداد مشترکان شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، سرخه، مهدی‌شهر، آرادان، میامی ازجمله عناوین درج‌شده در این گزارش است.

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی انجام‌شده، میزان فروش انرژی دو میلیون و ۹۰۵ هزار و ۷۴۱ مگاوات ساعت و حداکثر بار هم‌زمان ۵۲۲ مگاوات با بیش از ۴۱۵ هزار مشترک تا سال ۱۴۰۲ برآورد شده است.

وی اضافه کرد: یکی از مؤلفه‌های مهم کیفی صنعت برق، کاهش درصد تلفات انرژی الکتریکی در شبکه‌ها بوده و در نظر است این میزان برای استان سمنان تا سال قیدشده به ۶.۱۵ درصد برسد.

علی‌اصغری گفت: اطلاعات این گزارش به تفکیک تعرفه در بازه زمانی ۱۲ ساله جمع‌آوری شده و پیش‌بینی انرژی و بار در سطح نواحی و کل شرکت توزیع برق استان سمنان با افق شش‌ساله ۱۴۰۲ ارائه شده است.

انتهای پیام /  م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه