شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر:    
کامیون حاوی ۱۰ تن چوب جنگلی گردو در مهدی‌شهر توقیف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی مهدی‌شهر بابیان اینکه کامیون حاوی ۱۰ تن چوب جنگلی گردو در این شهرستان توقیف شد، گفت: ارزش ریالی این محموله ۵۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

به گزارش مرآت، سرهنگ ابوطالب حسینی فرمانده انتظامی مهدی‌شهر، با بیان اینکه کامیون حاوی ۱۰ تن چوب جنگلی گردو در این شهرستان توقیف شد، ابراز داشت: مأموران پاسگاه انتظامی فولاد محله در جریان ایست و کنترل خودروها به این کامیون مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی اضافه کرد: این چوب‌های جنگلی از کرمان بارگیری و به سمت شمال کشور در تردد بود که با هوشیاری مأموران انتظامی مهدی‌شهر از رسیدن به مقصد بازماند.

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر بابیان اینکه ارزش ریالی این محموله چوب جنگلی ۵۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود، ابراز داشت: برخی قاچاق‌های صورت گرفته باعث نابودی منابع طبیعی و محیط‌زیست می‌شود که این تخریب به هیچ نوع قابل جبران نیست

حسینی اضافه کرد: وظیفه داتی پلیس مبارزه با هرگونه قاچاق کالا است که بر این اساس این چوب‌های گردو جنگلی شناسایی شد و از مردم نیز تقاضا داریم چنانچه با این موارد مواجه شدند با منابع طبیعی و نیروی انتظامی در میان قرار دهند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه