دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مسئول کمیته کشتی آلیش و کوراش استان سمنان؛
چهار کوراش کار میامی به اردوی تیم ملی راه یافتند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول کمیته کشتی آلیش و کوراش استان سمنان گفت: چهار مدال توسط کوراش کاران شهرستان میامی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کسب شد و این ورزشکاران به اردوی تیم ملی نیز راه یافتند.

به گزارش مرآت، حسن نبی زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: رقابت‌های انتخابی تیم ملی کوراش مردان کشور آخر هفته گذشته با حضور تیم هایی از استان‌های مختلف به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

وی با اشاره به حضور تیم کوراش شهرستان میامی نماینده استان سمنان در این رقابت‌ها، افزود: تیم استان با ۶ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد که موفق به کسب یک مدال طلا و سه مدال نقره شد.

نبی زاده افزود : هادی سلیمی در وزن ۸۰ کیلوگرم مقام اول را کسب کرد و به اردوی تیم ملی راه یافت.

وی بیان کرد: مهدی صالحی ، حامد سلیمی و غلامحسین نبی زاده نیز به ترتیب در وزن های ۶۵ ، ۷۰ ، ۹۰ کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و مجوز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند.

مسئول کمیته آلیش و کوراش استان سمنان ادامه داد: تیم ملی کوراش در بهار ۱۴۰۰ به مسابقات جهانی ۲۰۲۱ در روسیه اعزام می شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات کشتی آلیش نیز  ۱۵ اسفندماه در تهران برگزار می شود، اظهار داشت: تیم کشتی آلیش میامی به نمایندگی از استان سمنان در این مسابقات شرکت می کند.

نبی زاده تصریح کرد: در روستای حسین آباد کالپوش و دیگر روستاهای شهرستان میامی استعدادهای فراوانی وجود دارد که در صورت حمایت می توان نفرات بیشتری راهی تیم ملی کشتی آلیش و کوراش کرد.

به گزارش ایرنا، باتوجه به کسب مدال های رنگارنگ توسط تیم کشتی آلیش و کوراش شهرستان میامی در مسابقات مختلف هنوز ورزشکاران این رشته از امکانات مناسبی شامل سالن کشتی و تجهیزات ورزشی برخوردار نیستند.

۲۰ هیات ورزشی در میامی وجود دارد و بیش از یکهزار و ۲۰۰ ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان فعالیت می کنند.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.