تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان:    
چهارمین کتابخانه روستایی دامغان راه‌اندازی شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان گفت: چهارمین کتابخانه روستایی و خیرساز این شهرستان ایجاد شد که در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

به گزارش مرآت، محمد سلطانیه  رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان، گفت: کتابخانه خیرساز مرحومه حاجیه خانم شاکری در روستای جزن شهرستان دامغان مجوز خود را دریافت و در حال تجهیز کمبودها و دریافت کد سامانه ای برای بهره‌برداری است.

وی ادامه داد: ساختمان و زمین این کتابخانه با ارزش ۲ میلیارد ریال ایجاد شده است که به پیشنهاد خیر تا ۱۵ سال در اختیار نهاد کتابخانه‌ها قرار می‌گیرد.

سلطانیه اظهار داشت: تامین تجهیزات این کتابخانه شامل قفسه، میزهای مطالعه و صندلی نیز از طریق کمک خیران، در این مکان قرار گرفته است.

وی افزود: نیروی انسانی و بقیه تجهیزات و کمبودها نیز از طریق اداره کل کتابخانه‌های استان سمنان تامین می‌شود.

سلطانیه به چگونگی تامین کتاب برای این کتابخانه روستایی اشاره کرد و گفت: تاکنون حدود سه‌هزار کتاب از سوی مردم به این کتابخانه اهدا شده است و پس از بهره‌برداری نیز، یکهزار کتاب از سوی نهاد کتابخانه‌ها به این مکان تعلق خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر، ساخت سه باب کتابخانه عمومی در شهرک گلستان، مسکن مهر و روستای حسن آباد با توجه به پراکندگی، رشد جمعیت، توسعه شهر و درخواست اهالی منطقه، مورد نیاز است.

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان تصریح کرد: اهالی روستای ۲ هزار نفری حسن آباد با توجه به وجود مدارس در این روستا، طی سال های جاری خواستار ایجاد کتابخانه بودند که امیدواریم با تخصیص اعتبار به زودی این مشکل نیز مرتفع شود.

هم اکنون شهرستان دامغان دارای ۹ باب کتابخانه عمومی است که از این تعداد، ۶ باب کتابخانه شهری و بقیه روستایی است.

سه روستای پرجمعیت دامغان، از نعمت کتابخانه برخوردارند و کتابخانه حاج علی اصغر درواری، شهدا و فجر، به ترتیب در روستاهای دروار، خورزان و کوه زر دایر است. 

در مجموع ۲۰۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه های شهر موجود است و بیش از ۶ هزار نفر عضو این کتابخانه ها هستند.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه