دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
چرا محسن رضایی هدف جریان نفوذ است؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بعد از اظهارات محسن رضایی پس از ترور شهید فخری زاده مبنی نفوذ امنیتی و لزوم برخورد با شبکه نفوذ ، این بار شبکه نفوذ طرح ترور شخصیتی محسن رضایی را کلید زد.

به گزارش مرآت، مسعود بهنود هر وقت فعال شدو متنی له یا علیه شخصیتی نوشت باید بدانیم که گرا از داخل به وی داده شده تا ترور شخصیتی را کلید بزند . بهنود در همان زمان هم که ایران بود عامل برخی محافل امنیتی بود . 

اما این بار کدام محفل امنیتی خودسر دستور حمله داده است؟
 
بعد از اظهارات محسن رضایی پس از ترور شهید فخری زاده مبنی نفوذ امنیتی و لزوم برخورد با شبکه نفوذ ، این بار شبکه نفوذ طرح ترور شخصیتی محسن رضایی را کلید زد. 
مسعود بهنود چهره اصلاح طلب و عامل این رسانه ای این شبکه و محفل نفوذ که سال هاست در انگلیس ساکن است به میدان آمد و در تکمیل مستند کودتای خزنده متنی بی ربط را منتشر نمود. 
 
اما بررسی ها نشان میدهد که خط ترور شخصیتی محسن رضایی فرمانده هشت سال دفاع مقدس در ٣ماه گذشته  از زمان پخش مستند کودتای خزنده توسط بی بی سی کلید خورد و امروز توسط محافل نفوذی که محسن رضایی پس از ترور فخری زاده از آن ها نام برد ادامه پیدا کرده است . 
 
در همین راستا نوشته بهنود را نباید نظر بهنود که خط جریان نفوذ داخلی دانست .
 
جریانی که آب در لانه اش گرفته شده و در حال دست و پا زدن دست به دامن جریان رسانه ای ملکه شده است .این جریان همان جریانی است  که این روزها خط تضعیف سپاه را پیش میبرد و این قطعا آخرین تخریب شخصیت نیز نخواهد بود.
 
نکته مهم اینجاست که مردم خادمان و خائنان به این مرز و بوم را در ٤٢ سال گذشته خوب شناخته اند.
 
 
انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.