دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده گرمسار و آرادان در گفتگو با مرآت:
چالش‌های موجود در کشور ناشی از سوءمدیریت است/ راهکار حل مشکلات کشور؛ استقرار دولت انقلابی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم گرمسار و آرادان می‌گوید: عمده چالش‌های موجود در کشور به سوءمدیریت‌ها برمی‌گردد و استقرار دولت انقلابی راه‌حل ملموسی برای حل مشکلات کشور خواهد بود.

اردشیر مطهری در گفتگو با مرآت، با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکلات مردم در حوزه‌های انتخابیه‌‌ی سطح کشور مشترک و در بخش‌هایی چون اشتغال، اقتصاد و مشکلات معیشتی است، اظهار کرد: چالش‌های موجود در کشور سرفصل‌های کار  و تحرک نمایندگان را مشخص کرده است و باید با اقدام ضربتی برای رفع آن تلاش کرد.

وی به‌ضرورت از بین رفتن فقر و برقراری عدالت در جامعه اسلامی اشاره و تصریح کرد: ناکارآمدی مسئولان در پاسخ به مطالبات‌، مردم را به‌شدت در مضیقه قرارداد و ضروری است با تکیه‌بر ظرفیت‌های  موجود در کشور و در پاره‌ای از موارد با تغییر مدیریت‌ها،  معضلات حاکم بر کشور را کم کرد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس راهکار اساسی برون‌رفت از بحران‌های فعلی را روی کارآمدن  دولت انقلابی و تفکرات اسلامی دانست و یادآور شد: استقرار دولت انقلابی و تحول در حوزه اجرا گامی اساسی برای توسعه و پیشرفت کشور  است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مجبور به تعامل با دولت مستقر و سوق دادن ظرفیت‌ها به سمت پاسخ به مطالبات مردمی هستیم و چاره‌ای جز این نیست!

مطهری با اشاره به معضل بیکاری جوانان در کشور و عجز مسئولان در این حوزه، از کم‌کاری ادارات کل کار و ادارات کار شهرستان‌ها انتقاد کرد و گفت: به نظر می‌رسد مسئولان این ادارات از توانمندی، چابکی و جنبش لازمی که منجر به  اشتغال‌زایی جوانان شود برخوردار نیستند.

وی در ادامه با انتقاد از  مانع‌تراشی‌های دولت مستقر برای سرمایه‌گذاران، گفت: متاسفانه گاهی شاهدیم که دولت به جای حمایت، مانعِ پیشرفت کار می‌شود؛ به عنوان مثال اگر فردی برای سرمایه‌گذاری در شرق استان و... مصمم شود چنان درگیر بروکراسی‌های اداری می‌شود که از پیشنهاد سرمایه‌گذاری منصرف و پا به فرار می‌گذارد!

نماینده مردم گرمسار در بخش دیگری از سخنان خود به‌ضرورت توزیع عادلانه امکانات در سطح کشور اشاره و تصریح کرد: نگاه مسئولان در این قضیه نباید تنها معطوف به پایتخت باشد و اگر ضعفی در بحث توزیع عادلانه امکانات وجود دارد منشأ آن چیزی جز  عدم توانمندی  مدیران استانی در ایفای نقش‌شان نیست که به نظر می رسد  یا در پیگیری امور ضعف دارند یا گزارش‌ها را به‌درستی منعکس نمی‌کنند تا انصاف و عدالت در کل کشور یکدست اجرا شود! 

مطهری به جایگزینی مدیریت جهادی و انقلابی تأکید کرد و یادآور شد: عمده چالش‌های کشور به سوء مدیریت برمی‌گردد و گاهی با جابجایی یک مدیر مشکلات اعظمی مرتفع می‌شود که خروجی آن چیزی جز منتفع کردن مردم نیست.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجبور به تعامل با دولت فعلی هستیم و باید از ظرفیت آن به نفع پاسخگویی به مطالبات مردم بهره گیریم، خاطرنشان کرد: نسخه حل مشکلات کشور حضور و وجود دولت انقلابی است و تا پایان کار دولت فعلی چاره‌ای جز تعامل با دولت مستقر نداریم.

انتهای پیام/م

دیدگاه ها

عجب یعنی این دولتها انقلابی نبوده اندایا منظور از دولت انقلابی حاکمیت طیف خاص بر کشور است اگه دولت انقلابی نیست چرا رهبری معظم انقلاب سوال و استیضاح رییس جمهور را منتفی دانسته اند
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.