تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
پیشنهاد جذاب لیگ برتری‌های تکواندو به میلاد بیگی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
چند تیم حاضر در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو به دنبال جلب نظر ملی پوش ایرانی تکواندو آذربایجان برای عقد قرارداد با وی می‌باشند.

به گزارش مرآت،  در حالی که هنوز زمان دقیق برگزاری رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور مشخص نشده، ولی تیم‌ها به دنبال تکمیل بازیکنان خود برای حضور در این رقابتها هستند.

میلاد بیگی ملی پوش عنوان دار ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان یکی از تکواندوکارانی است که از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و تاکنون با هیچ تیمی به توافق نرسیده است. پیشنهادات ارائه شده به این تکواندوکار تفاوت زیادی با مبالغ پیشنهادی به ملی پوشان ایرانی دارد.

بیگی ۳۰ ساله، نفر دوم رنکینگ جهانی، دارنده مدال برنز المپیک، دو طلای جهان، یک طلای اروپا و مدال‌های متعدد گرندپری یکی از بهترینهای وزن ششم حال حاضر دنیا است که می‌تواند با حضور در لیگ برتر، تکواندوکاران ایرانی را به چالش جذابی دعوت کند.

این تکواندوکار مدتی است که به دلیل شیوع کرونا در ایران به سر می‌برد و باید منتظر ماند و دید آیا تیم‌های ایرانی می‌توانند نظر این تکواندوکار شاخص را برای مبارزه روی «شی هاپ چانگ» لیگ جلب کنند یا خیر.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.