تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان خبرداد:
پیشرفت قابل توجه پروژه تولید کاغذ از سنگ‌آهک در شاهرود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان بابیان اینکه سرمایه‌گذاران مشکلی به لحاظ اداری در استان نخواهند داشت، گفت: پروژه تولید کاغذ از سنگ‌آهک در شاهرود به‌سرعت در حال پیشرفت است.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در دیدار با یک سرمایه‌گذار چینی فعال در حوزه تولید کاغذ از سنگ‌آهک، به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه پروژه تولید کاغذ از سنگ‌آهک در استان سمنان به‌سرعت در حال پیشرفت است، ابراز داشت: این طرح در کمتر از پنج ماه به مرحله مناسبی رسیده است زیرا سمنان یکی از متنوع‌ترین استان‌های کشور ازنظر منابع معدنی محسوب می‌شود.

وی افزود: در اولین اقدام به‌منظور مساعدت سرمایه‌گذار اقدامات مربوط به واگذاری زمین در موقعیتی مناسب از شهرستان شاهرود برای اجرای فاز اول انجام‌شده است که در این راستا طرح‌های توسعه‌ای آن نیز در مدت‌زمان بسیار کوتاهی صورت گرفت.

استاندار سمنان ضمن بیان اینکه سمنان یک استان صنعتی که علاوه بر نزدیکی به پایتخت نزدیک امکانات ریلی، هوایی و غیره بسیار خوبی دارد، ابراز داشت: سرمایه‌گذاران مشکلی ازلحاظ اداری در استان نخواهند داشت و تیم اجرایی استان نیز موانع احتمالی موجود را برطرف خواهند کرد.

آشناگر ضمن بیان اینکه برای تأمین منابع ارزی و ریالی این پروژه با مدیران صندوق توسعه ملی و بانک‌های عامل رایزنی‌ها و گفتگوهایی به انجام رسیده و از این نظر مشکلی نخواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم سازندگان این پروژه باانگیزه جدی ورود کرده و در کوتاه‌ترین زمان، تجهیزات موردنیاز وارد کشور شده و نصب شود.

وی ضمن بیان اینکه چین یکی از کشورهای خوب و دوست ایران به شمار می‌رود که در شرایط مختلف در کنار ما بوده است، افزود: ورود چین در شرایط تحریم، نشان از عزم این کشور برای کمک به کشورهای دوست خود است و ما نیز از این بابت قدردان هستیم.

 
انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.