تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه مطرح کرد:    
پیام رهبری چراغ راه نمایندگان است/ رویکرد اصلی مجلس یازدهم تحول آفرینی و بهبود وضعیت جامعه است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه رویکرد اصلی مجلس یازدهم شورای اسلامی را تحول آفرینی و بهبود وضعیت جامعه دانست.

به گزارش مرات،عباس گلرو در دیدار با خانواده شهیدان مجید و حمید قدس  ضمن ارائه گزارشی از شروع بکار و انتخاب هیئت رئیسه مجلس، پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم را منشور کار و چراغ راه نمایندگان دانست و افزود: مجلس یازدهم با رویکرد و تفکر جهادی ،انقلابی و تحول آفرینی نسبت به بهبود وضعیت جامعه اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: مجلس یازدهم با مشارکت فعال نمایندگان ملت بویژه جوانان امیدبخش، تحولی عظیم در مقطع مهم از تاریخ انقلاب اسلامی در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب است.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه اضافه کرد: در پیام خود به رئیس محترم مجلس یازدهم، ابراز امیدواری کردم که با رویکرد تحول آفرینی، مسٲله محوری و جوانگرایی شاهد مجلسی نو، قوی، کارآمد و انقلابی در جهت حل اساسی مشکلات جامعه و تحقق خواسته های مقام معظم رهبری و مطالبات مردم باشیم.

گلرو از برگزاری اولین نشست مشترک نمایندگان استان سمنان در صحن مجلس خبر داد و گفت: در نشست نمایندگان استان سمنان در خانه ملت توافق شد تا هر سال، یک نفر از نمایندگان به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان انتخاب شود.

وی افزود: تأکید هر چهار نماینده استان سمنان در این نشست بر این بود که با همدلی و همراهی یکدیگر در جهت ارتقا و اعتلای استان سمنان قدم برداشته و اولویت‌های اساسی استان با همراهی و اتفاق نظر جمعی پیگیری شود.

در ادامه پدر شهیدان قدس ضمن تبریک انتخاب دکتر گلرو بعنوان نماینده مردم و با تاکید بر اهمیت پیروی نمایندگان مجلس از راه شهداء و رهنمودهای رهبری به ذکر خاطراتی از شهیدان مجید وحمید قدس پرداخت و درادامه برای نماینده مردم آرزوی موفقیت کرد.

 

 

 

منبع:ایسنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه