شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 فرمانده انتظامی سمنان:   
پنج دستگاه قاچاق تولید بیت‌کوین کشف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: تیم های عملیاتی پلیس آگاهی و ماموران انتظامی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، پنج دستگاه(ماینر) تولید بیت‌کوین یا پول مجازی کشف کردند.

به گزارش مرآت، سرهنگ عبدالله حسنی اظهار کرد: در مجموع طرح استانی مبارزه با قاچاق، ۶ پرونده تشکیل، هفت متهم دستگیر و پنج دستگاه خودرو توقیف شد.
وی ادامه داد: پلیس استان سمنان در عملیات مشارکتی برای مبارزه با قاچاق، سه دستگاه خودرو حامل ۱۴۹ راس دام به ارزش چهار میلیارد ریال کشف کرد.
وی، توقیف یک دستگاه تریلی حامل خرده‌بار در محور تهران- مشهد را از دیگر کشف‌های قاچاق عنوان و تصریح کرد: این خودرو نیز حامل کالاهای قاچاق خارجی شامل عینک، روغن زیتون، پنج دستگاه کوچک یا ماینر تولیدکننده پول مجازی یا بیت‌کوین، آدامس و نوشیدنی های انرژی‌زا به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بود.

پول مجازی یا بیت کوین پیش از این با استفاده از رایانه های خانگی تولید می شد اما در سال های اخیر دستگاه های مخصوص تولید این پول مجازی ساخته شده که واردات و استفاده از آنها در ایران غیرمجاز است.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در طرح استانی مبارزه با قاچاق، ۴۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق توسط پلیس کشف شد.

فرمانده انتظامی سمنان تصریح کرد: همکاری مردم با پلیس و معرفی متهمان حوزه قاچاق به پلیس ۱۱۰ نقشی مهم در تحقق منویات مقام معظم رهبری و مبارزه با قاچاق دارند.

سال گذشته به منظور تحقق منویات رهبری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز با کمک نیروی انتظامی کالای قاچاق به ارزش ۵۴۹ میلیارد ریال در استان سمنان کشف شد که این آمار در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۶، حدود ۲۶۲ درصد افزایش داشت.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه