تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 معاون آبفای سمنان:   
پنج حلقه چاه در شاهرود تجهیز و حفر می شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت: عملیات اجرایی تجهیز سه حلقه چاه و حفر 2 حلقه چاه در شهرستان شاهرود برنامه ریزی شد.

به گزارش مرآت، محب علی حیدریه معاون شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت: اعتبار تجهیز و حفر پنج حلقه چاه به منظور تامین آب آشامیدنی شهر شاهرود 12 میلیارد ریال است و این میزان اعتبار از محل منابع استانی متوازن تامین شده است.

معاون شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان با اشاره به اینکه با اجرای این طرح ها مشکل کم آبی شهروندان شاهرودی در ساعات اوج مصرف مرتفع می شود، تصریح کرد: اجرای عملیات تجهیز و حفر این چاه ها به میزان 100 لیتر بر ثانیه به ظرفیت تامین آب آشامیدنی شهر شاهرود اضافه می شود.

حیدریه با بیان اینکه عمق دسترسی به سفره های آب زیرزمینی در سال های اخیر افزایش یافته، تاکید کرد: مصرف بهینه از منابع آبی اصلاح الگوی مصرف بیش از پیش نیاز به فرهنگ سازی دارد.

معاون شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان با اشاره به هزینه های تامین آب آشامیدنی، یادآور شد: در حالی که قیمت فروش آب در استان سمنان چهار هزار و 100 ریال و پایین تر از میانگین کشوری است، هزینه واقعی تولید و تامین هر متر مکعب آب آشامیدنی در این استان 13 هزار و 230 ریال است.

به گزارش ایرنا، شرکت آب و فاضلاب شهری سمنان در قالب بیش از 241 هزار انشعاب به 636 هزار و 500 نفر در استان آبرسانی می کند، 1.5 درصد از مشترکان آب و فاضلاب شهری کشور در استان سمنان قرار دارند و سرانه مصرف آب در بخش خانگی در استان به ازای هر نفر 155 لیتر بر ثانیه است.

شبکه انتقال آب استان سمنان بیش از 2 هزار کیلومتر است که به گفته مسوولان امر حدود 30 درصد از آن ها فرسوده است.

ایرنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه