تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
پلی آف لیگ قهرمانان آسیا| نبرد استقلال و شهر خودرو ایران با حریفان قطری
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در پلی آف دوم لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ساعت 18:45 استقلال و شهر خودرو ایران به مصاف حریفان قطری می روند.

به گزارش مرآت، استقلال  و شهر خودرو ایران اگرچه نتوانستند در حضور هواداران مشتاق و پرشورش بازی کنند اما با بردهای دلچسب توانستند اقتدار فوتبال ایران را باردیگر به رخ آسیا بکشانند. دو تیم اکنون باید به مصاف حریفان قطری بروند که قطعا قدرتمندتر از حریفان مرحله قبل است.

استقلال ایران فوتبالی زیبا، تاکتیکی را به نمایش گذاشت و با اتکا به فاکتور همبستگی و یکدلی توانست 3 بر صفر حریف کویتی را حذف کند. نمایش آبی پوشان همه فوتبال دوستان ایرانی را  به درخشش بیشتر آبی پوشان امیدوارتر کرد. الریان البته تیمی قدرتمند است که از مدعیان این فصل قطر محسوب می شود و از امتیاز میزبانی هم برخوردار است. با این حال استقلال اگر مثل روز شنبه در میدان حاضر شود پیروزی و رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس نخواهد بود. خستگی و فشردگی دو مسابقه که به فاصله کمتر از 4 روز برگزار می شود مشکل اصلی استقلال در این دیدار است. طبق برنامه قبلی بین دو پلی آف 7 روز فاصله وجود داشت ضمن اینکه استقلالی ها مجبور به سفر هم قبل از پلی آف اول نبودند. 

به هر حال استقلال بازهم در شرایط نابرابر به مصاف تیم الریان می رود و این مرتبه هم منتظر درخشش پسران آبی پوش ایران هستیم.

شهر خودرو مشهد هم با مربی جدید خود مجتبی سرآسیایی اولین گام آسیایی را موفقیت آمیز برداشت. هرچند فیلمی از آن مسابقه ندیدیم و نمی توانیم زیاد در مورد کیفیت فنی شهر خودرو صحبت کرد با این حال شهر خودرو هم مثل استقلال با خستگی و فشردگی دو پلی آف روبه روست و حریف این تیم هم االسیله قطر است که می تواند برای شهر خودرو خطرساز شود.

منبع/فارس

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه