تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل راه آهن شمال شرق(1):
پله برقی زیرگذر ایستگاه راه آهن سمنان نصب شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه آهن شمال شرق (1) گفت: پله برقی زیرگذر ایستگاه راه آهن شهر سمنان با تامین اعتبار و همکاری پیمانکار نصب شد.

به گزارش مرآت، فرشاد زادخور روز پنجشنبه اظهارکرد مراحل آزمایش فنی برای بهره برداری از پله برقی در زیرگذر ایستگاه راه آهن سمنان در حال انجام است و روند کار ساختمانی این طرح با برنامه‌ریزی‌های پیمانکار در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون برای اجرای این طرح ۳۵ میلیارد ریال هزینه شد و فرایند بهره‌برداری این طرح مهم عمرانی در ایستگاه راه آهن سمنان براساس زمان‌بندی‌ها اواخر دی امسال خواهد بود.

مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) ادامه داد: مراحل تجهیز و تکمیل پله برقی راه آهن ایستگاه شاهرود نیز با پیشرفت فیزیکی قابل توجه در حال انجام است و این طرح عمرانی هم تا اواسط فصل زمستان امسال به بهره برداری می‌رسد.

فرودگاه و راه آهن مکمل هم در خدمت‌رسانی به مردم هستند

زادخور با اشاره به راه اندازی فرودگاه در مرکز استان سمنان، گفت: ناوگان‌های عمومی رقیب یکدیگر برای جا به جایی مسافر نیستند و باید از این ظرفیت‌های توسعه‌ای برای رونق کسب و کار در استان بهره برد.

وی تصریح کرد: به طور حتم راه اندازی فرودگاه سمنان تکمیل کننده رسالت راه آهن در استان سمنان برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به هموطنان خواهد بود.

مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) افزود: اقدام‌های دولت برای رفع مشکلات زیرساختی در بخش راه آهن در سال‌های گذشته در استان سمنان ارزشمند و کاربردی بوده است.

بیش از ۵۰۰ کیلومتر از خط اصلی مسیر ۹۲۶ کیلومتری تهران- مشهد زیر پوشش اداره کل راه آهن شمال شرق(۱) قرار دارد و روزانه حدود ۹۰ رام قطار در دو خط ریلی این مسیر در رفت و آمد است.​ایرنا

انتهای پیام/م  

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه