تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان :
پلاک های غیر بومی حق ورود و تردد در داخل شهر های استان را ندارند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
خجسته پور،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به آعاژ اجرای طرح محدودیت ها با توجه به رنگ بندی های اعلام شده در شهرهای استان گفت: پلاک های غیر بومی ( بجز۸۶ و ۹۶ ) حق ورود و هرگونه تردد در داخل شهر های استان را به هیچ عنوان ندارند.

به گزارش مرآت، حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان و جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا که صبح روز شنبه اول آذر ماه به ریاست دکتر روحانی و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد با اشاره آغاز اجرای طرح محدودیت‌های جدید تجمعی و ترددی با توجه به رنگ بندی اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در شهرهای استان از امروز ، عنوان کرد: اجرای طرح محدودیت های هوشمند در سراسر کشوبا توجه به رنگ بندی که برای شهر های استان اعلام شده است اعمال میشود که این محدودیت ها برای شهر های با رنگ بندی قرمز با محدودیت بیشتر و برای شهرهای زرد و نارنجی با محدودیت کمتراجرا میشود.
خجسته پور اضافه کرد : انتظار داریم که همه مردم همکاری لازم را در اجرای طرح و رعایت محدودیتهای قانونی داشته باشند تا هرچه سریع‌تر شاهد کاهش شیوع ویروس کویید ۱۹ باشیم.
وی با بیان اینکه شاهرود، سمنان، گرمسار و دامغان در وضعیت قرمز و دیگر شهرها در شرایط نارنجی هستند، افزود: شرایط استان از لحاظ ویروس کرونا اصلاً مناسب نیست.
جانشین رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان با بیان اینکه اجرای محدودیت‌ها ممکن است مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود بیاورد، گفت: در نشست ستاد ملی کرونا مصوب شد که برای ۳۰ میلیون نفر به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان ماهانه تا چهار ماه پرداخت شود و از سوی دیگر برای هر خانواده نیز یک میلیون تومان وام قرض‌الحسنه پیش بینی شده است که امیدواریم گره‌گشای بخشی از مسائل اساسی مردم باشد.
خجسته پور خاطر نشان کرد : از مردم استان توقع داریم اگر محدودیتی چه در بحث تردد و چه در مقوله ی تجمع اعلام شده است ، به دنبال راهکار و شیوه های دور زدن قوانین و محدودیت ها و استثنائات نباشند و درخانه بمانند و جدی تر از گذشته محدودیت ها را اجرا و اعمال نمایند تا انشالله با همراهی و همکاری ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و کادر پر تلاش بهداشت و درمان در دانشگاه های علوم پزشکی استان هرچه سریعتر بتوانیم از این مرحله نیز عبور نماییم.
سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان با اشاره به محدودیت های تردد در شهرستانهای دارای رنگ بندی قرمز گفت: در راستای اجرای دستور العمل های مرتبط با تردد در شهرهای قرمز کرونایی ؛ پلاک های غیر بومی حق ورود و تردد در داخل شهر های استان راتحت هیچ عنوانی ندارند و در صورت عدم تمکین به قانون پلیس راهور بطور حتم جرائم خاصی را اعمال خواهد نمود .
وی افزود: بر همین اساس از امشب تا مدت دو هفته ، از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح هیچ یک از خودروهای شخصی تحت هیچ عنوانی حق تردد در داخل شهرها را نداشته و در صورت مشاهده توسط دوربین و پرسنل پلیس راهور جریمه خواهند شد.
وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری ازدورهمی ها و مهمانی های خانوادگی و ... عنوان کرد و افزود: امید است با اجتناب و پرهیز از جمع های خانوادگی زنجیره انتقال ویروس کاهش یابد .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.