تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  آبی‌ها با امتیاز ورامین در لیگ برتر؛   
پشت پرده پشیمانی باشگاه استقلال از خرید امتیاز فوتسال قم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
باشگاه استقلال در حالی برای حضور در لیگ برتر فوتسال با باشگاه ورامین به توافقاتی دست یافته است که پیش از این مذاکراتی با مسئولان تیم قم انجام داده بود.

به گزارش مرآت ، در شرایطی که هنوز برنامه ریزی و پیش بینی های فصل آینده مسابقات لیگ برتر فوتسال به صورت رسمی مشخص نشده است اما تیمداری باشگاه استقلال در این رقابت ها تا حد زیادی قطعی شده است.

استقلال که در پی تصمیم وزارت ورزش برای خصوصی سازی عزم خود را برای تیمداری در فوتسال جزم کرده است، از ماه ها پیش مذاکراتی با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتسال انجام داد تا شرایط حضورش در فصل آینده لیگ برتر مسجل شود. 

سازمان لیگ در جلسات مختلف، راهکارهایی را برای فراهم کردن حضور استقلال در این مسابقات بررسی کرد. یکی از گزینه های سازمان لیگ، افزایش تعداد تیم ها از ۱۴ به ۱۶ تیم بود که باتوجه به بی رغبتی پرسپولیس برای تیمداری از یک سو و بالا رفتن هزینه های لیگ، این گزینه منتفی شد.

در نهایت مقرر شد استقلال با خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری، جواز حضور در این مسابقات را کسب کند. تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم یکی از تیم هایی بود که به خاطر مشکلات مالی، بحث انحلال و واگذاری امتیازش حتی در لیگ گذشته مطرح بود. مذاکرات استقلال با این باشگاه برای خرید امتیازش طی هفته های گذشته صورت گرفت اما قیمت عجیب پیشنهادی از سوی قمی‌ها باعث پشیمانی استقلال شد.

مسئولان این باشگاه اعلام کردند در ازای دریافت ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، امتیاز تیم خود را به استقلال می فروشند که از همان ابتدا با مخالفت استقلالی ها مواجه شد. هرچند که توجیه مدیران این تیم قمی برای این پیشنهاد، تسویه کردن بدهی ۷۰۰ میلیون تومانی بود اما بازهم مسئولان استقلال راضی به خرید امتیاز این تیم نشدند. البته قمی ها شرط دیگری هم داشتند و آن این بود که استقلال خودش باید هزینه خروج از استان را هم پرداخت کند!

در نهایت مذاکرات استقلال با تیم ستارگان ورامین جدی شد و آنطور که گفته می شود، توافق طرفین مراحل نهایی خود را طی می کند؛ هرچند که مخالفان فروش امتیاز این تیم، هم در شهر ورامین و هم در تیم ستارگان کم نبودند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه