تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
پروژه مشترک ایران و فنلاند در انتظار پروانه ساخت !
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در حالی دست‌اندرکاران فیلم سینمایی «لایه‌های دروغ» از ادامه فیلمبرداری این فیلم پس از رفع کامل بحران کرونا خبر می‌دهند که همچنان از روند صدور پروانه ساخت آن گله‌مند هستند.

به گزارش مرات، به نقل از ایسنا، محسن صرافی تهیه‌کننده «لایه‌های دروغ» که به عنوان پروژه مشترک ایران و فنلاند ساخته می‌شود با اشاره به اینکه به دلیل بروز مشکل در تغییر و صدور پروانه ساخت جدید این فیلم، فیلمبرداری متوقف است، گفت: برای ادامه فیلمبرداری با دو بازیگر مطرح ایرانی به توافق رسیده‌ام و در حال رایزنی با سومین بازیگر ایرانی هستم تا به یاری پروردگار پس از رفع بحران کرونا، فیلمبرداری را مجدد آغاز کنیم.

او با اشاره به اینکه بنیاد سینمایی فارابی بر مشارکت در ساخت این فیلم در همکاری با شرکت فنلاندی «سونرام پروداکشن» مصمم است، افزود: خدا را شاکرم که با عبور از ۵۰ درصد فیلمبرداری، تاکنون یک ریال از ایران خارج نشده و این فیلم با سرمایه شخصی و وارد کردن ارز به کشور تولید شده است.

صرافی تاکید کرد: با اطمینان راسخ می‌گویم، قطعاً «لایه‌های دروغ» تنها فیلم تولید مشترکی خواهد بود که به دلیل حضور در پلتفرم تخصصی خریداران و پخش‌کنندگان در بازار فیلم جشنواره کن ۲۰۱۹ و رایزنی و عقد تفاهم‌نامه با شرکت‌های پخش فنلاندی، آمریکایی و کانادایی به بهره‌وری مالی خواهد رسید.

این تهیه‌کننده، با اعلام اینکه «آنتی رینی» و «آنو سینسالو» از بازیگران شناخته شده فنلاندی در فیلم «لایه‌های دروغ» ایفای نقش کرده‌اند، بیان کرد: «کیئو نوروانتو»، سفیر فنلاند در ایران حامی مصمم و جدی این پروژه است و روند تولید این فیلم را به دقت دنبال می‌کند. متعجبم علیرغم آگاهی متولیان امر از موضع و نوع حمایت نماینده کشور فنلاند، چرا باید حل مسئله حقوقی و روند صدور پروانه ساخت جدید این فیلم پس از دوسال علیرغم تمامی نامه‌ها و رایزنی‌های لازم و قانونی همچنان با موانع جدی و گاهی تحلیل شخصی مواجه شود.

صرافی در پایان گفت: تولید فیلم در دوران پساکرونا که با مشکلات جدی در روند تولید و اکران روبرو خواهد بود، بسیار دشوار است. موانع و مشکلات بسیاری را از آغاز شکل‌گیری پروژه طی ۱۰ سال گذشته پشت سر گذاشته‌ام. در این راه رامین سهراب، کارگردان، بازیگر و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم همچون من پایمردی کرده است. امیدوارم رفع مشکل موجود با تدبیر مدیران سینمایی ارشاد بدون آنکه توصیه‌ای برایم داشته باشند، مرتفع شود. به هر روی مشکلات ما را پخته‌تر می‌کند و خیر در آن چیزی است که رخ خواهد داد.
 

انتهای پیام 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه