تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان سمنان:
پرونده اختلاس ۲ کارمند ورزش و جوانان در دست بررسی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان سمنان به موضوع دستگیری ۲ تن از کارکنان این اداره کل اشاره کرد و گفت: پرونده این افراد در جریان است و هنوز مراحل قضایی خود را طی نکرده ‌و به نتیجه قطعی نرسیده ‌است.

به گزارش مرآت، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان سمنان از اجرای بیش از 300 برنامه مختلف ورزشی در سطح استان سمنان در طول این هفته خبر داد و اظهار داشت: افتتاح 30 خانه ورزش روستایی از جمله برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی در این استان است.

وی اجرای مسابقات متعدد ورزشی در رشته‌های مختلف و مسابقات فرهنگی و همایش‌های ورزشی را از دیگر برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی در استان سمنان عنوان کرد.

مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان سمنان از مهم‌ترین برنامه‌های اولویت‌دار این اداره کل را شناسایی استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف عنوان کرد و اعتبارات تخصیص‌یافته امسال به این امر مهم را مناسب دانست.‌

جانعلی تأکید کرد: باید برای کشف استعدادهای ورزشی در استان سمنان به موضوع ایجاد زیرساخت‌ها همراه با حمایت‌های مالی و فنی توجه جدی شود.

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی استان سمنان در دستور کار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از دیگر اولویت‌های مهم کنونی این اداره کل را به نتیجه رساندن پروژه‌های راکد در حوزه ورزش این استان عنوان کرد و گفت: برخی از پروژه‌ها در حوزه ورزش این استان هستند که به دلایلی آغازشده‌اند؛ اما به‌صورت تعطیل و راکد به خال خود رهاشده‌اند که سیاست و اولویت ما بر این است که این پروژه‌ها را مجدداً فعال و به مرحله تکمیل و بهره‌برداری برسانیم.

جانعلی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع دستگیری 2 تن از کارکنان این اداره کل اشاره کرد و در این ارتباط توضیح داد: پرونده این افراد در جریان است و هنوز مراحل قضایی خود را طی نکرده ‌و به نتیجه قطعی نرسیده ‌که سرانجام رسیدگی به پرونده اختلاس این کارکنان را رسانه‌ای و اعلام کنیم.

وی در مورد خرید امتیاز یک تیم دسته دومی فوتبال عنوان کرد: رایزنی‌های انجام‌شده در این مورد نیز به منتج به نتیجه نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: علیرغم تلاش‌های انجام‌شده و همکاری مساعد استاندار در این مورد اما در جذب اسپانسر مالی به نتیجه‌ای دست نیافته‌ایم.

جانعلی در مورد شبهات موجود در ارتباط با دخالت این اداره کل و معاونان آن در انتخابات هیئت‌های ورزشی نیز پاسخ داد: برگزاری انتخابات عادلانه و رقابتی همواره از سیاست‌های مهم این اداره کل بوده است و ما چنین اجازه‌ای را به هیچ‌یک از معاونان و مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان نمی‌دهیم و با موارد تخلف در این حوزه نیز با قاطعیت برخورد می‌کنیم.

وی بیان داشت: توجه به ورزش‌های همگانی در کنار ورزش پهلوانی از دیگر اولویت‌های مهم این اداره کل است.

تسنیم

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه