تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سمنان در نشست خبری مطرح کرد:
پرداخت 14 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه طی 9 ماه/هیچ پرونده قضایی علیه کسی در استان توسط بانک تشکیل نشده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران از اعطای 85 هزار تسهیلات طی 12 سال در استان سمنان توسط این بانک خبر داد و گفت: این تعداد با مبلغ 8هزار میلیارد ریال بوده است که بطور میانگین به هر متقاضی 100میلیون ریال پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مرآت، ایمان صمدی مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سمنان در نشست خبری به مناسبت دوازدهمین سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران،قرض الحسنه را یکی از جلوه های ارزش های اسلامی دانست و گفت: این سنت حسنه در تمام دیدگاه ها و آیین ها مورد توجه قرار رفته است.

صمدی از با اشاره به فعالیت 12 ساله این بانک در سطح کشور گفت: این بانک با 530 شعبه و 3 هزار نیروی جوان و متخصص در حال فعالیت است و تاکید بر جوان بودن آن در بدنه مدیریتی قابل مشاهده است.

وی توانمدسازسی، محرومیت زدایی و رفع مشکلات اقتصادی خرد جامعه را از رسالت های بانک قرض الحسنه مهر ایران عهوان کرد و گفت: اشتغال، کارآفرینی، معیشت، ازدواج و خدمت رسانی از جمله بخشد هایی است که این بانک به آن ها توجه ویژه دارد.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران از اعطای 85 هزار تسهیلات طی 12 سال در استان سمنان توسط این بانک خبر داد و گفت: این تعداد با مبلغ 8هزار میلیارد ریال بوده است که بطور میانگین به هر متقاضی 100میلیون ریال پرداخت شده است.

صمدی با بیان اینکه سقف اعطای تسهیلات به اشخاص حقیقیو نیازهای ضروری 300میلیون ریال است گفت: همچنین برای واحدهای اشتغال تا سقف 500میلیون ریال قابل پرداخت است.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

وی حرکت به سوی بانکداری الکترونیک را از اهداف بانک قرض الحسنه مهر ایران عنوان کرد و گفت: در حال حاضر تمام عملیات های بانکی بصورت غیرحضوری قابل انجام است و فرآیندهایی مانند افتتاح حساب و محاسبه معدل حساب بصورت آنلاین ارائه می شود. ضمن اینکه سامانه میعاد نیز برای بایگانی الکترونیک اسناد شعب طراحی شده است.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران اضافه کرد: احراز هویت از طریق ابزار بیومتریک، استفاده از کاغذ را کاهش داده و نیاز به هیچ گونه فتوکمپی و مدارک کاغذی وجود ندارد.

صمدی شفافیت را یکی دیگر از شاخصه های بانک قرض الحسنه مهر ایران خواند و گفت: شفافیت را اصلی لازم الاجرا دانسته و صورت های مالی حسابرسی شده این بانک در دسترس همگان قرار دارد.

وی از کسب دو موفقیت بین المللی توسط این بانک در سال گذشته خبر داد و گفت: بر اساس آخرین رتبه بندی برترین موسسات مالی اسلامی جهان، بانک قرض الحسنه مهر ایران سومین بانک قرض الحسنه برتر شناخنه شد. جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام از سوی سازمان همکاری اسلامی نیز از دیگر موفقیت های این بانک است.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران با بیان اینکه این بانک در استان سمنان 145 هزار مشتری با 3هزار و 850 میلیون ریال منابع جذب کرده است اظهار کرد: طی 9ماه اخیر 14 هزار تسهیلات با رقم 2هزار و 300میلیون ریال پرداخت شده که رشد 60 درصدی منابع را نسبت به ابتدای سال شاهد هستیم و این نشان از اقبال عمومی به فرهنگ قرض الحسنه است.

صمدی در ادامه گفت: مصارف این بانک نیز 36 درصد رشد داشتهو در حال حاضر 97 درصد منابع این بانک در استان، تسهیلات پرداخت شده است.

وی همچنین تصریح کرد: کل مطالبات استان نسبت به مصارف، 06/0 درصد معادل 24 میلیارد ریال است و این نتسیجه پرداخت هدفمند وام ها است که هیچ گاه نگران برگشت منابع نیستیم.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: خوشبختانه در سطح استان هیچ پرونده قضایی توسط این بانک علیه کسی تشکیل نشده است.

صمدی از فعالیت 9 شعبه با 52 نفر در سطح استان خبر داد و گفت: تلاش شده است توزیع مناسبی از پراکندگی شعب در استان وجود داشته باشد.

وی اعطای تسهیلات به نهادهای حمایتی را یکی دیگر از ماموریت های این بانک دانست و افزود:  تاکنون 6هزار فقره تسهیلات به کمیته امداد 280 میلیارد ریال، بهزیستی 11 میلیاردریال، تسهیلات اشتغالزایی زندانیان 20 میلیاردریال از محل وجوه منابع جذب شده پرداخت شده است.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به فرآیند آسان دریافت وام ازدواج در بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: تسهیلات ازدواج در این بانک در کمترین زمان ممکن پرداخت می شود و در کمتراز یک هفته بدون اخذ وثایق سنگین اعطا خواهد شد.

صمدی تکریم مشتریان را از اولویت های مهم این بانک عنوان کرد و گفت: این شعار در بانک قرض الحسنه مهر ایران یک اصل بوده و در صدر امور قرار دارد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه