تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با مرآت؛   
پذیرفتن FATF مشکل امنیتی برای کشور ایجاد می کند/ قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی وضع شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه پذیرفتن لایحه FATF امنیت کشور را به خطر می اندازد، گفت: کشورایران مخالفتی با شفافیت و مبارزه با پولشویی ندارد.

ابوالفضل صدقی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص پیامدهای لایحه FATF از سوی کشور ایران، گفت: موضوع این لایحه در چارچوب رژیم های بین المللی تعریف  شده است که این سازمان ها برای تسلط بر صحنه بین الملل اقداماتی را انجام می دهند.

 کارشناس مسائل سیاسی در خصوص بندهای لایحه FATF افزود: این لایحه در اتحادیه بین المللی مبارزه با پولشویی قرار دارد که یک سازمان همکاری بین دولت ها بوده و وظیفه کار مبارزه با پولشویی را بر عهده می گیرد.

صدقی هدف از تشکیل این لایحه را شفاقیت حساب های بانکی و نرسیدن پول به دست صهیونیست ها دانست و عنوان کرد: کشورایران مخالفتی با شفافیت و مبارزه با پولشویی ندارد اما عمل به این طرح باعث می شود تمام تراکنش های مالی مشاهده شود که خود نقص حاکمیت کشور را نشان می دهد. 

وی تصریح کرد: این لایحه بخشی از کنترل فضای منطقی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می دهد و باید برای مبارزه با پولشویی قوانین و مقررات داخلی وضع شود.

 کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: لایحه FATF علاوه بر آنکه هیچ کمکی به کشور نمی کند بلکه امنیت کشور را به مخادره می اندازد. 

صدقی با بیان اینکه عاقلانه نیست اطلاعات و تراکنش های بانکی کشور در دید تمامی دولتمردان کشورهای دیگر قرار گیرد، اظهار کرد: پشتوانه این لایحه سازمان های جاسوسی قرار دارند که با این وجود هیچ کشوری حاضر به پذیرفتن آن نخواهد بود وهمچون برجام هیچ مشکل و تحریمی را در کشور حل نمی کند.

وی اذعان کرد: امضا کردن این لایحه بازهم بر روی تحریم های جمهوری اسلامی ایران تاثیری نخواهد گذاشت همانطور که در برجام توان هسته ای کشور گرفته شد در این لایحه دشمنان دست به تراکنش های مالی خواهند زد.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: دشمن از هرطریقی و با هدف تسلط بر توانایی های کشور تلاش می کند و با پذیرفتن این لایحه تحریم ها همچنان باقی است.

صدقی با تاکید بر اینکه با پذیرفتن این لایحه حقوق ملت ایران پایمال می شود، گفت: با این لوایح مشکلات و تحریم های کشور هرگز حل نخواهد شد، بلکه اقتصادمقاومتی، تکیه بر جوانان و دانش نخبگان مشکلات را حل می کند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه