تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

بررسی نتایج مطالعات علمی؛
پدرانِ دختردار بیشتر عمر می‌کنند!/ روسای دختردار خیرخواه‌تر و بخشنده‌تر هستند!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در نوامبر سال 2019، برخی از رسانه‌های معتبر هندی، نتایج تحقیقاتی را با مخاطبانشان به اشتراک گذاشتند که نشان می‌دادند پدرانِ دختردار، بیشتر عمر می‌کنند!

به گزارش خبرنگار مرآت، روزنامه تلگراف انگلستان در سال 2014 نتایج تحقیقاتی را منتشر کرد که بر اساس آن دختر داشتن به مردان همدلی، فروتنی و خشوع و مهارت‌های پرورشی را می‌آموزد و باعث می‌شود که آن‌ها در محل کار خیرخواه‌تر و سخی‌تر باشند؛ بر همین اساس مردانی که دختر دارند، روسای بهتری خواهند بود! این نتایج امروز و با تکمیل شدن تحقیقات طی 6 سال گذشته باز هم تأیید شده‌اند.

در نوامبر سال 2019، برخی از رسانه‌های معتبر هندی، نتایج تحقیقاتی را با مخاطبانشان به اشتراک گذاشتند که نشان می‌دادند پدرانِ دختردار، بیشتر عمر می‌کنند! در مطلب مذکور آمده بود که مطالعات جدید می‌گویند فارغ از همه حظ و شادی‌هایی که دختران با تولدشان به دنیا می‌آورند، آن‌ها همچنین می‌توانند سال‌هایی گران‌بها به عمر پدرانشان بیفزایند!

بر مبنای این مطالعات پدرانی که دختر دارند، نسبت به پدرانی که دختر ندارند، تمایل بیشتری برای زندگی طولانی‌تر دارند. روزنامه نیویورک‌تایمز در سال 2013 با طرح این پرسش که «چه عواملی سبب می‌شود تا مردانی خسیس باشند و مردانی دیگر بخشنده؟» این مقایسه را مطرح کرد که چرا فردی مثل بیل گیتس، حاضر می‌شود 28 میلیارد دلار هدیه بشردوستانه اعطا کند در حالی که از بسیاری از میلیاردهای دیگر چنین بخشش‌هایی را شاهد نیستیم؟

نیویورک‌تایمز می‌گوید شواهد جدید پاسخی عجیب به این پرسش می‌دهد! صرف حضور جنس مونث در میان اعضای خانواده حتی اگر کودک باشند، می‌تواند مردان را به راه بخشندگی هدایت کند! پژوهشگران جوانمردی و بخشندگی و آن‌چه که این صفات را در مردان ثروتمند و توانگر می‌دمد مورد بررسی قرار دادند و به همین نتایج شگفت‌انگیز دست پیدا کردند.

مجردها دست بجنبانید! اگر می‌خواهید سخاوتمند باشید، دختردار شدن را در دستور کارتان قرار بدهید!

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه