شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان: 
پایگاه امداد و نجات کوهستان چاشم مهدی‌شهر احداث می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه سه هزار متر زمین در روستای چاشم مهدی‌شهر به این جمعیت تحویل داده‌شده است، گفت: پایگاه امداد و نجات این منطقه به‌زودی احداث می‌شود.

به گزارش مرآت، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی جمعیت هلال احمر سمنان ضمن بیان اینکه با همکاری بنیاد مسکن سه هزار متر مربع زمین در روستای چاشم برای احداث پایگاه امداد و نجات کوهستان اختصاص یافت، ابراز داشت: با مساعدت‌های فرمانداری مهدی‌شهر این زمین در اختیار هلال احمر قرار گرفت تا کار ساخت این پایگاه آغاز شود.

وی افزود: با توجه به اقلیم کوهستانی مهدی‌شهر و وجود روستاهای متعدد در این شهرستان و ارائه خدمات امدادی بهتر و مؤثرتر در حوادث مختلف این منطقه با مساعدت مسئولان مربوطه به‌زودی اقدامات لازم ساخت این پایگاه که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است آغاز خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر نقش مهمی در امدادرسانی حوادث دارند، ابراز داشت: در برف ماندن مسافران و ریزش کوه از جمله مهمترین موضوعاتی است که در این منطقه وجود دارد و بودن این پایگاه‌ها می‌تواند در تسریع امدادرسانی‌ها بسیار مؤثر باشد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه