تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون دانشجویی دانشگاه سمنان در گفتگو با مرآت:
پانسیون مریم اساسا مجوز فعالیت نداشته است!/ مبالغ اضافی دریافت‌شده از دانشجویان قاعدتا باید به آن‌ها بازگردانده شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در حالی که دانشجویان پذیرش‌شده در خوابگاه مریم از اخذ مبالغ اضافی توسط این پانسیون گلایه دارند، معاون دانشجویی دانشگاه سمنان می‌گوید مشکل اساسی‌تر این است که این پانسیون مجوز فعالیت ندارد!

به گزارش خبرنگار مرآت، این روزها تماس‌هایی از سوی برخی دانشجویان دانشگاه سمنان با مرآت برقرار شد که نسبت به خلف وعده در خصوص اخذ هزینه‌های خوابگاهی گلایه داشتند. خبرنگار مرآت این موضوع را از دکتر بهروز گل‌محمدی، معاون دانشجویی دانشگاه سمنان جویا شده است.

گلمحمدی با بیان این که مشکل دانشجویان مربوط به پانسیون مریم بوده است: ظاهرا این پانسیون مبلغی اضافی را از دانشجویان دریافت کرده است که با توجه به شرایط کرونایی می‌بایست این مبالغ را به خانواده بازمی‌گرداند اما مشکل اساسی‌تر این است که این خوابگاه اساسا مجوز فعالیت نداشته است!

وی افزود: با توجه به این که این خوابگاه مجوز فعالیت نداشته، طبعا نباید اقدام به پذیرش دانشجو می‌کرد؛ در این خصوص امروز جلسه‌ای برگزار شد و بناست فردا هم در فرمانداری جلسه‌ای برگزار شود تا تصمیمی برای مالکان این پانسیون اتخاذ شود.

معاون دانشجویی دانشگاه سمنان در پاسخ به پرسشی در خصوص مسئولیت جلوگیری از فعالیت بدون مجوز این مرکز گفت: قاعدتا مسئول این امر اماکن بوده است؛ دانشگاه سمنان طی نامه‌ای به استانداری و فرمانداری سمنان اعلام کرده است که این پانسیون مجوز فعالیت ندارد.

گلمحمدی در پاسخ به این سوال که سرانجام مبالغ دریافت‌شده از دانشجویان چه خواهد بود گفت: طبعا مسئولان این پانسیون باید مبالغ دریافت‌شده را به دانشجویان بازگردانند؛ این امر منوط به تصمیم کمیسیون دانشجویی و شیوه برخورد اماکن خواهد بود.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.