تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان:    
پارک اقتصاد دیجیتال در سمنان احداث می شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از اختصاص دو هزار و 500 مترمربع زمین به احداث پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت، حشمت‌الله عسگری امشب در جلسه بررسی راه‌اندازی پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان اظهار کرد: راه‌اندازی این پارک یکی از وعده‌هایی که بود توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان سمنان مطرح شد.

وی تصریح کرد: طی توافقی که با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد، جانمایی صورت گرفت و فضایی به مساحت دو هزار و 500 مترمربع برای این امر اختصاص یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ادامه داد: این مهم برای توسعه و حمایت از بازار ict و کسب و کارهای مرتبط با این موضوع انجام خواهد شد.

عسگری ادامه داد: تفاهم‌نامه‌های موردنیاز طی هفته‌های آتی با حضور وزیر ارتباطات و استاندار سمنان امضا خواهد شد و مراحل اجرایی آن نیز تا ایام دهه فجر امسال انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف این است تا شرکت‌های فعال در حوزه ict بتوانند با استفاده از این فرصت، سهم بیشتری را از بازار این حوزه در کشور به خود اختصاص دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ادامه داد: اجرای فعالیت منسجم و وسیع توسط پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان در استان با این مهم محقق خواهد شد.

عسگری ادامه داد: با راه‌اندازی این مجموعه، می‌توان خلأ جدی که امروز بین پارک‌های علم و فناوری با عرصه بازار و تجارت حوزه ict وجود دارد، را از بین برد.

وی تصریح کرد: با همکاری دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت این واحد از آنها، استان سمنان در آینده سهم بیشتری را از بازار حوزه ict به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه