دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ویژه برنامه جشنواره تلیوراید در چهل و هفتمین دوره برگزاری
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جشنواره فیلم تلیوراید با افزایش تعداد روز‌های برگزاری این رویداد، چهل و هفتمین دوره خود را برگزار می‌کند.

به گزارش مرات،به نقل از ورایتی، چهل و هفتمین دوره از جشنواره معتبر تلیوراید، روز سه شنبه سوم سپتامبر (۱۳ شهریور) یک روز زودتر از تاریخ معمول که اولین جمعه ماه سپتامبر است، برگزار خواهد شد.

در ایمیلی که از سوی این جشنواره به رسانه‌ها فرستاده شده نوشته شده است: امروز با شما تماس گرفته ایم تا به شما اطلاع دهیم که ما سخت تلاش می‌کنیم تا فضایی امن و لذت بخش را فراهم کنیم که شامل یک روز اضافه جشنواره برای افزایش فضای داخل و میان نمایش‌ها می شود. به علاوه تمام ترفند‌های امنیتی لازم که شما با آنها آشنا هستید.

این جشنواره به طور سنتی یکی از جشنواره مهم و کلیدی برای راه اندازی کمپین جوایز برای فیلم‌ها بوده است. رنی زلوگر راه خود را برای رسیدن به دومین جایزه اسکار، با نمایش فیلم «جودی» در جشنواره تلیوراید آغاز کرد.

دو فیلم سینمایی «فورد در برابر فراری» و «دو پاپ» پیش از مدعی شدن در جوایز اسکار نیز در این جشنواره نمایش داده شده بودند.

این جشنواره که بیشتر برای فضای به خصوصش شناخته می‌شود (هیچ فرش قرمز و مراسم عکسی در نخستین نمایش فیلم‌ها ندارد) سالانه بیش از ۵ هزار نفر را به خود جذب می‌کند. این برنامه معمولا شامل ۲۰ فیلم است. البته امسال مشخص نیست که چه فیلم‌هایی و چند اثر را می‌تواند امسال به خود جذب کند. به نظر می‌رسد استودیو‌ها و توزیع کننده‌هایی که معمولا در این رویداد شرکت می‌کنند امسال این کار را انجام ندهند. نتفلیکس یکی از این شرکت هاست که در چند سال اخیر نقش مهمی در  فستیوال داشته است.

تایید برگزاری این جشنواره در حالی اعلام شده است که مدتی پیش نیز اعلام شد جشنواره فیلم ونیز طبق روال سالانه از تاریخ ۲ تا ۱۲ سپتامبر (۱۲ الی ۲۲ شهریور) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.