تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    لیگ قهرمانان آسیا - قطر
وضعیت چهار نماینده ایران در پایان هفته سوم/ طعم شکست برای دو جوان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی به پایان رسید که یکی از نمایندگان ایران استراحت داشت و دو تیم با مربیان جوان شکست خوردند و سرخپوشان تنها تیم پیروز بودند.

به گزارش مرآت، هفته سوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در حالی سپری شد که استقلال یکی از چهار نماینده ایران به دلیل غیبت حریف خود الوحده امارات، به میدان نرفت و به استراحت اجباری پرداخت. در این روز از مسابقات پرسپولیس حریف عربستانی خود را شکست داد و سپاهان و شهرخودرو مقابل حریفان خود تن به شکست دادند.

سپاهان و شهرخودرو در حالی مقابل النصر عربستان و الاهلی امارات تن به شکست دادند، که هدایت این دو تیم به مربیانی جوان سپرده شده بود که اولین سال مربیگری را تجربه می‌کنند. مهدی رحمتی و محرم نوید کیا در اولین تجربه سرمربیگری رسمی خود در آسیا روی نیمکت نشستند و کارشان را با شکست آغاز کردند.

پرسپولیس که شب گذشته موفق شد حریف عربستانی خود را شکست دهد، تنها تیم پیروز هفته سوم بود تا حاصل کار تیم‌های ایرانی در هفته سوم آسیا، مجموعا ۳ امتیاز باشد که آن هم توسط شاگردان گل محمدی و به لطف گل نسبتا دیرهنگام یک مدافع پیش کشیده به نام شجاع خلیل زاده به دست آمد. این گل، تنها گل ایرانی در هفته سوم آسیا بود که زننده آن هم یک مدافع بود تا همه مهاجمان ایرانی دست شان از زدن گل خالی باشد. 

تنها کلین شیت ایرانی در هفته سوم به حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس تعلق دارد که در اولین بازی رسمی که با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت توانست در یک دیدار آسیایی دروازه‌اش را بسته نگه دارد. لک در این دیدار در چند نوبت با واکنشهای خود مانع از باز شدن دروازه شد تا در این کلین شیت خودش بیشتر از دیگران سهیم باشد.

پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان هم ناکام ترین بازیکن در بین تیم‌های ایرانی بود که در این شب دو بار دروازه‌اش مقابل بازیکنان تیم النصر عربستان باز شد. 

در پایان هفته سوم مسابقات پرسپولیس با ۴ امتیاز پُر امتیاز ترین تیم ایرانی است ، سپاهان با ۳ امتیاز تیم بعدی و استقلال (با یک بازی کمتر از سایرین) و یک امتیاز در رده سوم است. شهرخودرو نیز با ۳ شکست، تنها تیم بدون امتیاز ایرانی در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است.

سپاهان با ۴ گل زده بهترین خط حمله ایرانی در آسیا را دارد و شهرخودرو هنوز در این مسابقات گلی به ثمر نرسانده است. همین تیم مشهدی با دریافت ۶ گل آسیب پذیر ترین تیم ایرانی در آسیا را دارد و استقلال با دریافت ۳ گل بهترین خط دفاع ایرانی در آسیا را دارد.

جدول تیم های ایرانی در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

ردیفتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
۱پرسپولیس۳۱۱۱۳۴۱-۴
۲سپاهان۳۱۰۲۴۵۱-۳
۳استقلال۲۰۱۱۲۳۱-۱
۴شهرخودرو۳۰۰۳۰۶۶-۰

 

 
کد خبر 5025146

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه