تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

آخرین وضعیت کرونا در استان سمنان؛
وضعیت شاهرود، قرمز؛ وضعیت سمنان، نارنجی/ احتمال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در شرق استان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مطابق آخرین داده‌های اعلامی از سوی مسئولان دانشگاه‌های علوم پزشکی استان، وضعیت شاهرود، قرمز و وضعیت سمنان، نارنجی گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار مرآت، بر اساس آخرین داده‌های اعلامی از سوی مسئولان دانشگاه‌های علوم پزشکی استان، وضعیت شاهرود، قرمز و وضعیت سمنان، نارنجی گزارش شده است.

همچنین وضعیت میامی نارنجی، وضعیت آرادان و سرخه سفید، وضعیت دامغان و مهدیشهر و گرمسار قرمز و وضعیت میامی نارنجی اعلام شده است.

جندقی معاون دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفته است در ماه‌های گذشته از 9 هزار نفر در محدوده تحت پوشش این دانشگاه تست کرونا گرفته شده که از این میزان تست 2 هزار و 137 نفر مثبت بوده است.

چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نیز اعلام کرده که احتمال افزایش آمار افراد مبتلا به بیماری کرونا در شرق استان وجود دارد. وی روند ابتلا در استان سمنان را به طور کلی نزولی توصیف کرده و از ابتلای یکهزار و 517 نفر به کرونا و فوت 93 نفر در جریان شیوع این بیماری در شرق استان خبر داده است.

به گفته چمن، در حال حاضر، 57 نفر در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه بستری هستند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه