تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
وزیری: باید المپیکی تمرین کنم/ نمی‌خواهم فقط شرکت‌کننده باشم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کماندار المپیکی کشورمان گفت: نمی خواهم به المپیک بروم و فقط شرکت کننده باشم پس باید المپیکی تمرین کنم.

به گزارش مرآت، میلاد وزیری گفت: تیم ملی دو هفته در اردوی امیدیه بود که من با هماهنگی در تهران به کار بدنسازی انفرادی پرداختم. 

ملی پوش تیراندازی با کمان ایران ادامه داد: خوشبختانه اخیرا مشکل مربی بدنسازم در آستانه حل شدن است اگرچه که روال اداری و قراردادی که باید با این مربی امضاء شود کمی زمان برده است اما تمریناتم را شروع کرده ام. 

وی افزود: نمی خواهم به المپیک بروم و فقط شرکت کننده باشم پس باید المپیکی تمرین کنم. فدراسیون تمام تلاشش را می کند اما کافی نیست و واقعیت این است که سرعت کار ما المپیکی نیست. می شود بهترین نتیجه را در المپیک گرفت به شرطی که باور کنیم امکان پذیر است. 

وزیری تاکید کرد: غیر از مشکل مربی بدنسازم که اخیرا حل شده در خصوص دکتر تغذیه و روانشناس هم دوستانم به شخص من محبت دارند و به دلیل رفاقت مشکلاتم را برطرف می کنند در حالی که نیاز است قراردادی باشد تا زحماتشان جبران شود. همچنین مشکلات تجهیزات هم وجود دارد که به روز نیست و تهیه آن کمی زمان برده است. اردوهای برون مرزی هم برای نزدیک شدن به شرایط المپیک کمک زیادی می کند.

وی گفت: پرداخت پاداش هایی که وعده داده شده بود، باعث می شود با ذهن آسوده تری تمرین کنیم. من وظیفه داشتم مشکلات و کمبوها را بگویم و البته تمام این موارد را به صورت مکتوب به فدراسیون و کمیته ملی المپیک اعلام کرده ام. 

ملی پوش ریکرو ایران افزود: اگر شرایط مطلوب فراهم شود که قطعا نتیجه بهتری می گیریم و اگر هم نشود فقط وظیفه داشتیم بگوییم. ما مشکلات مملکت را درک می کنیم و در هر شرایطی سرباز ایران هستیم.

منبع/ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه