دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست سازمان انتقال خون استان سمنان در گفتگو با مرآت مطرح کرد:

وجود 21هزار اهداکننده مستمر خون در استان سمنان/ حضور کم رنگ بانوان برای اهدای خون

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
محسن طاهریان گفت: 21 هزار اهدا کننده خون به صورت مستمر با سازمان انتقال خون استان سمنان همکاری می کنند.

محسن طاهریان سرپرست اداره کل سازمان انتقال خون استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به سالروز تاسیس سازمان انتقال خون، گفت: افرادی که در این راه قدم بر داشته و خون خود را به دیگران اهدا می کنند باعث می شوند جان بسیاری از افراد نجات پیدا کند.

طاهریان با بیان اینکه سازمان انتقال خون یک سازمان خدمت گذار مابین اهدا کننده وگیرنده خون قرار گرفته است، تصریح کرد: سازمان انتقال خون استان سمنان در سال گذشته بیش از 38 هزار مراجعه کننده داشته است.

سرپرست اداره کل سازمان انتقال خون استان سمنان با اشاره به اینکه که بیش از 30 هزار نفر از مراجعه کنندگان توانسته اند خون اهدا کنند، اظهار کرد: 21 هزار  اهدا کننده خون به صورت مستمر با سازمان انتقال خون استان همکاری می کنند.

وی در خصوص اهدا کنندگان مستمر خون در استان سمنان تشریح کرد: اهدا کنندگان مستمر بیش از 2 بار در سال خون اهدا می کنند.

طاهریان با اشاره به اینکه از این تعدا اهدا کنندگان تقریبا بالغ بر 2 هزار نفر آن اهدا کننده خانم بوده اند، خاطر نشان کرد: با این شرایط لازم است حضور بیشتر بانوان را برای اهدای خون شاهد باشیم واز آنها بخواهیم در این اقدام خیرخواهانه شرکت کنند.

سرپرست اداره کل سازمان انتقال خون استان سمنان با بیان اینکه اهدای خون از اهمیت بالای برخوارد است، تصریح کرد: هر فرد با اهدای یک واحد خون می تواند جان سه انسان را نجات دهد.

وی در خصوص فراوده های خونی، عنوان کرد: از یک واحد خون  3فراورده خونی تهیه می شود که هر یک از این فراورده ها به بیماری تزریق و باعث نجاتش خواهد شد.

انتهای پیا/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.