تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

سرپرست ستاد هماهنگی کانون مساجد استان خبر داد:
وجود ۸۶ کتابخانه فعال در مساجد استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از عضویت ۱۴ هزار و ۸۳۹ نفر در کتابخانه‌های این کانون در استان سمنان خبر داد و گفت: در مجموع ۸۶ کتابخانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان فعال هستند.

به گزارش مرآت، حجت الاسلام سیدعلی موسوی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های فرهنگی نظیر ساخت کتابخانه بهترین راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان است اظهار کرد:: از این تعداد کتابخانه ۶۳ کتابخانه شهری و ۲۳ واحد دیگر روستایی است که تلاش برای تجهیز کتابخانه‌های روستاها از برنامه های این ستاد است.

وی با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی یادآور شد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، جذب جوانان و نوجوانان به کتابخانه مساجد، انس بیشتر عموم مردم به ویژه نسل جوان با کتاب و ترغیب به مطالعه کتب دینی و مفید برنامه‌های مختلفی در کتابخانه‌های مساجد استان سمنان در حال برگزاری است.

موسوی تصریح کرد: برنامه‌های هفته کتاب کتابخانه‌های مساجد در تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کتابخوانی باید به یک عادت همیشگی در مردم به ویژه جوانان تبدیل شود و تاکید معظم له در خصوص افزایش سرانه مطالعه در بین آحاد جامعه برنامه ریزی شده است.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان سمنان در خصوص برنامه‌های هفته کتاب در کتابخانه‌های مساجد گفت: حضور کتابداران و اعضای فعال کتابخانه‌های مساجد در نمازجمعه، توزیع کتاب و ثبت نام از علاقمندان برای عضویت در کتابخانه‌های مساجد، برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع‌های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی، برگزاری نشست با حضور کتابداران و... از برنامه های پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر جایگاه و حرمت مساجد اظهار کرد: مردمی بودن مهم‌ترین خصیصه ‌ای است که کتابخانه‌های مساجد را از سایر کتابخانه‌ها متمایز می‌کند.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با بیان اینکه نوجوانان و جوانان با حضور در کتابخانه‌های مساجد می توانند با استفاده از منابع علمی و آموزشی و دینی به مدارج معنوی و علمی ارزشمندی دست یابند افزود: کانون‌های مساجد، ظرفیت‌های بالقوه‌ای در تقویت و ترویج فرهنگ کتابخوانی دارند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه