تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    
واکنش شرکت عمران پردیس به یک خبر/ضعف مدیریتی شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان مشهود است
شرکت عمران پردیس در واکنش به مصاحبه نایب رئیس انجمن انبوه سازان که گفته بود "مقصر کندی ساخت و ساز مسکن مهر پردیس شرکت عمران است" اعلام کرد: ضعف مدیریتی شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان از ابتدای پروژه کاملاَ مشهود بود.

به گزارش سرویس اقتصادی مرآت به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت عمران پردیس در خصوص خبری که به نقل از ایرج رهبر نایب رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان در خبرگزاری فارس منتشر شده بود واکنش نشان داده و توضیحاتی ارسال کرد.

احتراما در خصوص درج خبر با شناسه 13960622000714 سرویس اقتصادی حوزه راه و ساختمان مورخ 22/06/1396 با عنوان: "مقصر کندی ساخت و ساز مسکن مهر پردیس شرکت عمران است"؛ موارد ذیل قابل عنوان می باشد:

رشد پیشرفت فیزیکی توسعه شهرسازی ایرانیان با توجه به تزریق مالی مناسب صورت گرفته طی شش ماه گذشته در مقایسه با رشد پروژه مسکن مهر پردیس بسیار پایین تر بوده و حتی کم تر از نصف پیشرفت فیزیکی کل پروژه ها می باشد. ضعف مدیریتی شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان از ابتدای پروژه کاملاَ مشهود بوده که پیشرفت فیزیکی انجام گرفته از ابتدای سال 1396 نسبت به تزریق مالی صورت گرفته به آن پیمانکار بیانگر این موضوع است.

در تفاهم نامه سه جانبه و دو جانبه وظیفه پیگیری برای نصب انشعابات آب ، فاضلاب ، برق و .... به عهده سازنده بوده و شرکت عمران نقش هماهنگ کننده را دارد که این خود برخلاف ادعای ایشان می باشد.در صورتیکه مطابق بند 13 تفاهم نامه قسمت (ج) از وظایف سازنده انجام کامل فرآیند تحویل کلید به متقاضی پس از ساخت، شامل اخذ پایان کار، تهیه نقشه تفکیکی و...که برعهده سازنده بوده و فقط هزینه آن از متقاضی دریافت می شود.

در خصوص موارد مطرح شده در صورتجلسه اشاره شده لازم به ذکر است که شرکت عمران به هیچ وجه موارد مطرح شده از طرف ایشان را صحیح نمی پندارد و مطابق صورتجلسه مذکور بلافاصله پس از طی مراحل قانونی اولین پرداخت به ایشان صورت پذیرفته و شرکت عمران همچنان منتظر ارائه کارکرد و صورت وضعیت های جدید می باشد. لازم به ذکر است که پرداخت صورت وضعیت ها نیز مطابق الحاقیه فی مابین که به امضای شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان رسیده است.تمامی صورت وضعیت ها بررسی گردیده و با دید مساعد نسبت به پرداخت ها اقدام شده است.

علی ایحال اگر شرکت مذکور یا دیگر سازندگان صورت وضعیت و کارکردهای آماده پرداخت دارند، شرکت عمران پردیس آمادگی خود را جهت بررسی و پرداخت در اسرع وقت اعلام داشته و خوشبختانه هیچ گونه محدودیت مالی در این برهه زمانی برای تأمین منابع مالی نداشته و در کمترین زمان ممکن پرداخت می شود.

یادآور می گردد که در صورت ادامه روند کند اجرا‌ توسط شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان، شرکت عمران شهر جدید پردیس به نمایندگی از طرف متقاضیان محترم ناچار به اقدام قانونی و برخورد قاطع با شرکت های کم کار بوده و قطعا اسیر بازیهای رسانه ای و فشارهای بیرونی با هدف زیاده خواهی بیش از کارکرد اعلامی، نخواهد شد.

در خاتمه پیشنهاد می گردد شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان بجای فرافکنی نسبت به افزایش عوامل اجرایی و ماشین آلات اجرایی اقدام نموده تا انشاالله در آینده نزدیک شاهد تکمیل، تحویل واحد و افتتاحات مشابه سایر فازهای دیگر پردیس در فاز 5 باشد و این شرکت در صورت نیاز آمادگی دارد در راستای شفاف سازی پرداختها اقدامات لازم را صورت دهد.

خبرگزاری فارس یادآور می شود که در انتقال اخبار بیطرف بوده و تلاش در شفاف سازی دارد و به هیچ وجه سعی در فشار و یا آنچه که شرکت عمران پردیس آنرا بازیهای رسانه ای اعلام کرده ندارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه