تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سیادتی، رئیس شورای شهر سمنان:
مردم به کارآمدی اعضای اصلاح‌طلبِ‌ شورا رأی داده‌اند/ اصولگرایان، عقیم‌سازی نیروهای اصلاح‌طلبِ توانمندِ شورا را در دستور کار قرار داده‌اند/ از میدان دریادار همتی تا واگذاری 52 هکتاری، به همه‌چیز انتقاد می‌کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شورای شهر سمنان می‌گوید مردم به کارآمدیِ اعضای اصلاح‌طلب شورا رأی داده‌اند اما اصولگرایان، عقیم‌سازی نیروهای توانمند اصلاح‌طلب را در دستور کار قرار داده‌اند.

به گزارش خبرنگار مرآت، روز گذشته، خراسانیان، یکی از اعضای شورای شهر سمنان، فایل صوتی جلسه روز شنبه این شورا را در کانال تلگرامی خود منتشر کرده است که سیادتی در آن، به انتقاد از انتقادها می‌پردازد!

سیادتی با بیان این که اصولگرایان تندرو در این مدت دو کار «ناامیدسازی و عقیم‌سازی نیروهای توانمند» را در دستور کار داشته‌اند اظهار داشت: چون در این دوره اکثریت اعضای شورا از اصلاح‌طلبان هستند، این عقیم‌سازی در دستور کار قرار گرفته و هر عملکردی در شورا منفی تلقی می‌شود؛ ناامیدسازی یک پروژه بسیار وسیعی است تا مردم را از اعتماد به این قشر(اصلاح‌طلبان) ناامید کنند؛ کما این که این کار را در حق دولت کرده‌اند.

وی با تصریح بر این که ما مدافع دولت نیستیم اما مدافع شورا هستیم گفت: این دوستان باید بدانند که شخصیت‌های اصلاح‌طلبی که در شورا حضور دارند، شخصیت‌هایی نیستند که به خاطر اصلاح‌طلبی‌شان به شورا آمده باشند بلکه شخصیت‌های مورد وثوق و اعتماد مردم شهر هستند و بر این اساس به شورا آمده‌اند؛ مردم به خاستگاه اصلاح‌طلبی آن‌ها رأی نداده‌اند بلکه به خاستگاه کارآمد بودن آن‌ها رأی داده‌اند؛ لذا این که شما هر عملکرد، کار و امضایی را در فضای مجازی زیر سوال ببرید، زیبنده نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان با بیان این که دوره مسئولیت مهندس خراسانیان مشحون از اقدامات خلاف مقررات است گفت: ما تا حالا این مسائل را نگه‌داشتیم، اما متأسفانه می‌بینیم که ایشان به هیچ‌وجه در برابر عملکرد درست دیگران کوتاه نمی آیند؛ عملکرد نادرست خودشان را زمین گذاشته‌اند و عملکرد درست دیگران را برداشته‌اند؛ ایشان در کانالشان ما را متهم به کذب می‌کنند؛ این که انجام می‌دهید، مصاحبه نیست، مصاحبه باید یکپارچه درج شود و این که هرجلسه یک سوال طرح می‌کنید و به آن پاسخ می‌دهید، مصاحبه نیست بلکه طرح عقیم‌سازی و ناکارآمد کردن است.

به درخواست خود شهردار، موضوع پاداش شهردار را از دستور کار خارج کردم

سیادتی با درخواست از اعضای شورا برای دفاع از جایگاه شورا، ضمن اشاره به حواشی اعطای پاداش مالی به شهردار سمنان، خطاب به خراسانیان گفت: اعتراف به خطا کار درستی است اما این که بخواهید همه‌چیز را زیر سوال ببرید درست نیست؛ آدم‌هایی که دور و بر شما هستند، آدم‌های خنگ و گول و بی‌سواد و بی‌مطالعه‌ای نیستند که اینجا نشسته باشند؛ من به درخواست خود شهردار، موضوع پاداش را از دستور کار خارج کردم تا از سازمان شهرداری‌ها سوال کنیم که چه راهکاری برای اعطای پاداش به شهردار وجود دارد؛ اما این مرام عضویت در شورا نیست.

وی با انتقاد از این که همه عملکردها از میدان دریادار گرفته تا باغ‌راه‌ها و واگذاری 52 هکتاری از سوی خراسانیان مورد انتقاد قرار می‌گیرد گفت: ایشان اکنون قانون را مطالعه می‌کنند اما در زمان خودشان حتی از گرفتن کم‌ترین جوازهای ماده 5 هم امتناع کرده‌اند؛ برای برخی پروژه‌ها نه مجوز کمیسیون ماده 5 را گرفته‌اند و نه مصوبه وزارت کشور.

رئیس شورای شهر سمنان با بیان این که خراسانیان در دوره مسئولیت خود هزینه‌کردهای میلیاردی خارج از قرارداد داشته است گفت: بنده به عنوان رئیس شورا، فردا(یکشنبه گذشته) نامه‌ای روی این اسناد می‌گذارم و آن را برای مقامات بالادستی و مراجع صالحه می‌فرستم که این نتیجه حسابرسی 92، 93 و 94 است، لطفا پیگیری قانونی بعمل آورید.

اعضای شورا واکنش نشان بدهند، بی‌خیال نباشید!

سیادتی در ادامه تأکید کرد: اعضای شورا به این مسائل واکنش نشان بدهند و بی‌خیال سپری نشود؛ چرا که فردا به شما خواهند گفت اگر جوابی داشتید چرا پاسخی ندادید؟ لطفا پاسخ دهید؛ شما هم کانال درست کنید و از مصوبات خودتان دفاع کنید.

وی گفت: بارها عرض کرده‌ام که بنده هیچ قصدی برای تمدید دوره بعد ندارم اما این رفتار، رفتارِ شورایی نیست.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه