شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود:

واژگونی پراید در شرق استان سمنان یک فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور عباس آباد میامی به سبزوار در شرق استان سمنان یک فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش مرآت، محسن مزجی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این حادثه که پیش از ظهر روی داد مادر خانواده سه نفره فوت کرد و فرزند چهار ماهه و پدر خانواده مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه کارشناسان از نزدیکترین پایگاه امداد جاده ای عباس آباد و میاندشت برای کمک رسانی به محل حادثه اعزام شدند، تاکید کرد: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس به صحنه، بی‌درنگ اقدامات لازم پزشکی برای مصدومان انجام شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: ۲ مصدوم این حادثه جاده ای برای ادامه روند درمان با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود اعزام شدند.

مزجی افزود: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۱۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پرتلفات و خدمات دهی به بیماران سرپایی در این مرکز وجود دارد.

محورهای ارتباطی شهرستانهای شاهرود و میامی در استان سمنان که بخشی از جاده سراسری تهران- مشهد محسوب می شود، یکی از پرترددترین راههای عبوری کشور است که سالانه بیش از ۲۰میلیون تردد از آن انجام می شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.