دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سمنان خبر داد؛

واژگونی اتوبوس مسافربری در سرخه/ ۱۵ نفر مصدوم شدند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل هلال احمر استان سمنان گفت: اتوبوس حامل ۲۰ مسافر که از مشهد عازم تهران بود در کیلومتر هفت جاده سمنان به سرخه واژگون شد.

به گزارش مرآت، مظفر محمدخانی  از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد و اظهار داشت: این اتوبوس حامل ۲۰ مسافر از مشهد به تهران در حال حرکت بود که در کیلومتر هفت جاده سمنان به سرخه واژگون شد.

وی با بیان اینکه این اتوبوس ۱۹ حادثه دیده داشت که ۱۵ مصدوم آن توسط هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند، تاکید کرد: این حادثه خوشبختانه فوتی نداشت.

مدیرعامل هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه از سوی پلیس علت این حادثه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل خستگی و خواب آلودگی بوده است، ابراز کرد: این حادثه ساعت ۵:۴۵ صبح امروز جمعه یکم مردادماه ۱۴۰۰ رخ داد که عملیات امداد و نجات تا ساعت ۷:۴۰ به طول انجامید.

۶۴۰ کیلومتر از مسیر هزار کیلومتری تهران مشهد در استان سمنان است که ۸۰ درصد آن را نقاط کویری و بدون جلوه بصری تشکیل می‌دهند و در نتیجه سالانه تعداد زیادی واژگونی به دلیل خواب آلودگی در محورهای استان اتفاق می‌افتد.

منبع: مهر

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.