تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رشد 60درصدی منابع بانک قرض‌الحسنه در استان   
هیچ زوج سمنانی در صف انتظار تسهیلات ازدواج نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سمنان از رشد 60درصدی منابع این بانک در استان سمنان خبر داد و گفت: این درحالی است که امسال رشد منابع بانکی در کشور به طور متوسط 45 درصد بوده که در استان سمنان 15 درصد بیشتر بوده است

به گزارش مرآت، ایمان صمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این رشد قابل توجه منابع نشان‌ ازاقبال بالای مردم به این بانک که مصداق بانکداری اسلامی است، دارد.

وی با بیان اینکه این بانک کمترین معوقه در بین بانک ها دارد افزود: ما در بانک قرض الحسنه ایران هیچ نگرانی از بازگشت منابع نداریم چرا که منابع به صورت هدفمند پرداخت می‌شود.

این مدیر بانکی کل مطالبات این بانک در استان را دو میلیارد و 400 میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: بازگشت منابع آبی بانک قرض الحسنه نشان می‌دهد که افراد کف جامعه هیچ مشکلی در پرداخت تسهیلات خود نداردند.

وی از قرض الحسنه به عنوان جلوه ای از ارزش‌های اسلامی نام برد و گفت: قرض‌الحسنه ریشه در آموزه‌های ناب اسلامی و سخنان ائمه اطهار و پیامبر اعظم(ص) دارد.

صمدی با بیان اینکه در 12 سال اخیر 6 میلیون نفر از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند شدند افزود: متوسط پرداختی های این بانک در سطح ملی هشت میلیون تومان و در استان سمنان 10 میلیون تومان بوده است و این نشان می‌دهد که تسهیلات در قالب تسهیلات ضروری پرداخت شده است.

وی کل تسهیلات قرض الحسنه پرداختی استان را 85 هزار فقره اعلام و تصریح کرد: در مجموع هشت هزار میلیارد ریال در استان تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد صفر تا چهار درصد پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سمنان سقف تسهیلات ضروری این بانک را 30 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: سقف تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالی هم در این بانک حداکثر 50 میلیون تومان است.

وی از حرکت این بانک به سمت بانکداری الکترونیک خبر داد و گفت: تمام عملیات بانکی در بانک قرض الحسنه مهر ایران غیرحضوری و بدون نیاز به حضور فیزیکی افراد قابل انجام است.

صمدی از جذب 145 هزار سپرده‌گذار در استان خبر داد و افزود: در مجموع سه هزار و 800 میلیارد ریال منابع جذب بانک در استان شده است.
وی از پرداخت 14 هزار فقره وام قرض الحسنه در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: بیش از دو هزار و 300میلیارد ریال تسهیلات امسال به مردم استان پرداخت شده است.

وی از حذف بروکراسی اداری و عدم اخذ وثائق سنگین به عنوان مهمترین اقدامات این مجموعه نام برد و گفت:تسهیلات ازدواج در کمتر از یک هفته و تنها با یک ضامن پرداخت می‌شود.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سمنان ادامه داد: هیچ زوج جوانی در صف انتظار تسهیلات ازدواج این بانک قرار ندارد.

ایسنا

انتهای پیام​/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه