تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

پاسخ خجسته‌پور به پرسش مرآت؛ شهریور 1400 را چگونه می‌بینید؟
هیچ تفاوتی میان شهریور 99 و شهریور 1400 نمی‌بینم/ رئیس‌جمهور و کابینه جدید به طور طبیعی حق دارند که تغییراتی در مدیریت‌ها ایجاد کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان می‌گوید هیچ تفاوتی میان شهریور 99 و شهریور 1400 نمی‌بینم.

به گزارش خبرنگار مرآت، معاون سیاسی‌امنیتی استاندار سمنان به تازگی در گفتگو با خبرنگار مرآت به پرسشی در ارتباط با سال آینده پاسخ داده است! متن این پرسش و پاسخ کوتاه را از نظر می‌گذرانید:

مرآت: جناب خجسته‌پور! می‌خواهیم از قوه تخیل شما بهره بگیریم. اکنون شهریورماه 1400 است؛ استان سمنان و وضعیت خودتان را توصیف بفرمایید.»

پاسخ خجسته‌پور: به لحاظ شخصی، بینی و بین‌الله، هیچ تفاوتی میان شهریور 99 و شهریور 1400 نمی‌بینم؛ چه بنا باشد که یک ساعت خدمت کنم و چه بنا باشد که یک‌سال خدمت کنم. اما همه این تصورات ذهنی، به نظر مردم در 28 خرداد 1400 بستگی دارد تا روشن شود که مردم چه کسی را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌کنند؟ قطعا رئیس‌جمهوری که انتخاب می‌شود و کابینه جدیدی که روی کار می‌آید این حق را دارد که تغییر و تحولاتی را در مدیریت‌ها ایجاد کند. اما تکرار می‌کنم؛ از نظر شخصی، بنده همین حالی که اکنون دارم را در شهریور 1400 خواهم داشت؛ اگر عمری بود و در شهریورماه 1400 یکدیگر را ملاقات کردیم، حال ما را خواهید دید.(با خنده)»

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه