تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
هیچ‌کس در شهرداری سمنان کمتر از ۴.۵ میلیون تومان نمی‌گیرد!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شورای اسلامی شهر سمنان ادعا کرد: هیچ‌کس در شهرداری سمنان کمتر از ۴.۵ میلیون تومان نمی‌گیرد!

به گزارش مرآت، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، سیدمسعود سیادتی در جلسه‌ای که با حضور کارشناسان روابط عمومی شهرداری مناطق و سازمان‌های شهرداری و با حضور شهردار سمنان در سالن جلسات شورای شهر سمنان برگزار شد، روابط عمومی‌ها را چشم و چراغ سازمان‌ها دانست و گفت: روابط عمومی‌ها در تمامی ارگان‌ها مرکز ارتباطات و اطلاعات آن سازمان بوده که می‌توانند با شناخت کافی از مسؤولیت‌ها و وظایف خود پاسخگوی بسیاری از هجمه‌های واردشده به آن سازمان باشد.

سیادتی افزود: یکی از اقدامات مؤثری که توسط شورا و شهرداری صورت گرفته تسهیلات رفاهی پرسنل می‌باشد و سعی نمودیم که این بسته حمایتی به نحوی باشد که میزان دریافتی پایین‌تر از ۴۵ میلیون ریال در شهرداری نداشته باشیم و این بسته پایدار بماند.

وی گفت: در سال ۹۷ حدود ۱۶۰ میلیارد ریال و در سال ۹۸ حدود ۱۱۰ میلیارد ریال از اراضی واقع در طرح توسط شهرداری منطقه یک تملک شده است یعنی حدود سه برابر سال‌های ۹۴ تا ۹۶ که تملک در آن سال‌ها ۹۰ میلیارد ریال بود این اطلاع‌رسانی و اقدام مثبت شهرداری باید توسط روابط عمومی‌ها صورت پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان تفکیک کمیسیون‌های شورا را از دیگر اقدامات مهم دانست و گفت: تعداد مصوبات شورا تا روز گذشته ۲۲۷ مصوبه و ۷۸۲ لایحه و نامه بوده است و کمیسیون‌های شورا از ۴ کمیسیون به ۹ کمیسیون تبدیل شده است که هر کدام به‌طور مجزا و جداگانه در روزهای مربوط تشکیل جلسه خواهند داد.

سیادتی بیان کرد: روابط عمومی‌ها هم روابط عمومی هستند و هم شهروند منتها فرق شما با سایر شهروندان این است که شما شهروندی مرتبط هستید. نگاه شورا به کارشناسان روابط عمومی حضور در جلسات شورا و پیگیری تعرفه و مصوبات سازمان خود می‌باشد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه علی‌رغم بسیاری از هجمه‌های واردشده به شهرداری و تنش‌های ایجادشده توسط برخی منتقدان، نگاه عموم شهروندان به شهر مثبت بوده و چالش خاصی دیده نمی‌شود و دلیل آن هم نگاه عدالت محور شهردار به شهر است.

وی خواستار تعامل بیشتر روابط عمومی‌های سازمان‌ها و مناطق شهرداری و حضور گسترده‌تر آنان شد.

فارس

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه