دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان؛
همه والدین شهید بالای ۷۵ سال سن در استان سمنان حق پرستاری می‌گیرند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با تاکید بر ضرورت تکریم خانواده شهدا، گفت: تمام والدین شهید بالای ۷۵ سال سن در استان سمنان حق پرستاری دریافت می‌کنند و نمی توان در استان موردی یافت که والدین بالای این سن حق پرستاری دریافت نکنند.

به گزارش مرآت، محمد یزدانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به این که بنیاد شهید و امور ایثارگران تکریم خانواده شهدا را از وظایف ذاتی خود می‌داند اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۱ نفر در استان طبق ماده ۲۲  قانون جامع ایثارگران در راستای تکریم خانواده شهدا مشمول دریافت حق پرستاری هستند.

یزدانی تصریح کرد: طبق ماده ۲۲  قانون جامع ایثارگران، والدین، همسر و فرزندان شهدا دارای شرایط خاص مشمول دریافت حق پرستاری براساس آئین‌نامه می‌شوند.

وی با تاکید بر ضرورت تکریم خانواده شهدا، ادامه داد: شهدا جوانمردانی هستند که با اخلاص کامل بدون هیچ چشم داشتی به تکلیف خود در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عمل کردند و باید شهدای گرانقدر و خانواده آنها مورد احترام و تکریم قرار بگیرند.

یزدانی یادآور شد: ملت قهرمان ایران و شهدای والامقام و ایثارگران غیور، هشت سال با دستان خالی در مقابل کفر ایستادگی و از کیان و خاک کشورمان دفاع کردند و این نبرد و حفاظت از خاک ایران در طول تاریخ بی سابقه است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با اشاره به این که اکنون تکریم شهدا و خانواده آنان یک وظیفه و ضرورت است گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف ذاتی اداره‌ کل بنیاد شهید استان سمنان است و در این زمینه تلاش می‌شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.