تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون هلال احمر استان سمنان:    
هلال‌احمر سمنان به ۶۵ گرفتار در برف امدادرسانی کرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هلال احمر استان سمنان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر سمنان در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۵ مسافر گرفتار در سیلاب و جاده‌های برفی استان سمنان امدادرسانی کردند.

به گزارش مرآت،  مهدی امین معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: شب گذشته ۳۴ نیروی عملیاتی هلال احمر استان در قالب ۹ گروه امدادی مشغول امدادرسانی به مسافران در راه مانده بودند.

او بیان کرد: ۱۱ مورد حادثه در این مدت به وقوع پیوست که شامل چهار مورد برف و کولاک، چهار مورد حادثه جاده ای، یک مورد آبگرفتگی و سیل و ۲ مورد سایر حوادث بود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان تصریح کرد: علاوه بر خدمات و امدادرسانی، ۶۵ نفر توسط این جمعیت در صحنه‌های مختلف نجات یافتند و ۶ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل و سه نفر سرپایی درمان شدند و نیز چهار نفر اسکان داده شدند.

امین تصریح کرد: در حوادث ۲۴ ساعت گذشته، هشت آمبولانس و سه خودروی نجات برای امدادرسانی حضور داشتند.

او گفت: ۳۴ نفر در محور شهمیرزاد به فولادمحله، هشت نفر در شهر شهمیرزاد، ۲ نفر در محور فولادمحله به دامغان و یک نفر در محور سمنان به فیروزکوه از جمله نجات یافتگان در برف و کولاک شب گذشته در جاده‌های استان سمنان بود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: ارائه خدمات و امداد و نجات برای همه مسافران در استان سمنان و سایر شهروندان در جاده‌ها به صورت ۲۴ ساعته ادامه دارد.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه