دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  در محورهای ارتباطی شمال استان ؛
هلال‌احمر استان سمنان به ۳۰ گرفتار در برف امدادرسانی کرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل هلال‌احمر سمنان از امدادرسانی تیم‌های امداد و نجات این جمعیت به ۳۰ گرفتار در برف و کولاک در محورهای استان خبر داد و گفت: عملیات امداد و نجات در دیگر محورها ادامه دارد.

 به گزارش مرآت  ،مظفر محمدخانی ، ضمن بیان اینکه بارش برف و بوران در شماری از محورهای ارتباطی و مناطق استان سمنان به ‌ویژه در ارتفاعات و شمال این استان منجر به گرفتار شدن خودروها در این راه‌ها شد، ابراز داشت: نیروهای امدادگر جمعیت هلال‌احمر استان سمنان پنج‌شنبه به ۳۰ سرنشین خودرو گرفتار در برف و بوران این استان امدادرسانی کردند.

وی ضمن بیان اینکه ۱۲ خودرو در محورهای برف‌گیر استان سمنان گرفتارشده بودند که چندین تیم امداد و نجات هلال‌احمر به این خودروها و سرنشینانشان خدمات ارائه دادند، افزود: عملیات امداد و نجات در محورهای مختلف استان همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان بابیان اینکه تیم امداد و نجات پایگاه نردین محور میامی به کالپوش به خدمت‌رسانی گرفتار شدگان در برف مشغول هستند، ابراز داشت: تا این لحظه ۲۳ نفر امدادرسانی و ۱۱ بسته غذایی بین درراه ماندگان توزیع‌شده است.

محمدخانی بابیان اینکه تیم امداد و نجات پایگاه خرقانی محور شاهرود به آزادشهر نیز در حال خدمات‌رسانی به مردم است، تصریح کرد: در پایگاه فولاد محله، محور فولاد محله به کیاسر عملیات امدادرسانی در حال انجام است.

وی افزود: پایگاه کوهستان شهمیرزاد محور شهمیرزاد به فولاد محله نیز یک خودرو را رهاسازی و چهار نفر را امدادرسانی کردند که این عملیات همچنان ادامه دارد.

مهر

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.