شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 فرمانده انتظامی شاهرود:   
هشت تن شکر طرح تنظیم بازار در شاهرود کشف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی شاهرود از کشف هشت تن شکر طرح تنظیم بازار در شاهرود خبر داد و گفت: واحد متخلف تا زمان رسیدگی پلمپ شد.

به گزارش مرآت، سرهنگ علی کریمی فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شاهرود هشت تن شکر طرح تنظیم بازار در این شهرستان کشف و ضبط شد، گفت: فروشنده با تغییر کیسه‌های شکر تعاونی قصد فروش آزاد را داشت که با هوشیاری مأموران و بازرسان مورد شناسایی قرار گرفت.

وی ضمن بیان اینکه این واحد متخلف تا زمان رسیدگی به بزه انتسابی پلمب خواهد بود، افزود: فروشنده قصد توزیع خارج از شبکه این ۱۶ کیسه را داشت که از این اقدام خود ناکام ماند.

فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به اینکه طرح نظارت بر بازار به عنوان یکی از رسالت‌های ناجا در این ایام نیز اجرایی می‌شود، ابراز داشت: از مردم و شهروندان انتظار می‌رود در صورت مشاهده این قبیل موارد حتماً پلیس را در جریان قرار دهند تا به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه