تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

جانشین فرماندهی کل سپاه در مهدیشهر:
هر جنگی علیه ایران به محو رژیم صهیونیستی منجر می‌شود/ آمریکا در جهان از هر زمان دیگری منزوی‌تر شده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جانشین فرماندهی کل سپاه می‌گوید گزینه نظامی علیه ایران منتفی است چراکه هر جنگی علیه ایران به محو رژیم صهیونیستی منجر می‌شود.

به گزارش خبرنگار مرآت، سردار حسین سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته(پنج شنبه) در یادواره سرداران و 230 شهید شهرستان مهدی‌شهر که در حسینیه اعظم این شهر و با میزبانی از دو شهید گمنام برگزار شد، شهدا را حجت‌های خداوند توصیف و اظهار کرد: شهدا حجت‌های خداوند هستند و همچون ستارگانی درخشان، تا ابد در سپر این دیار می‌درخشند و راه را به ما نشان می‌دهند.

سلامی در ادامه با اشاره به مهابت واقعه عاشورا، حضرت عباس(ع) را مظهر جوانمردی خواند و افزود: ما از آن روح بلند در مردانگی، غیرت و وفاداری الهام می‌گیریم و وقتی مظلومی می‌بینیم با تأسی به عملدار کربلا و با الهام از معرفت عاشورایی از او دفاع می‌کنیم.

وی با یادآوری روایتی از امیرالمومنین(ع) مبنی بر این که قومی که دشمنان در کوچه‌ها و خیابان‌هایش پا بگذارند، ذلیل خواهند شد گفت: این شهدا بودند که با اهدای خون خود سبب شدند که دشمنان از خیابان‌های شهرهای سرزمین ما دور شوند و تار و مار شوند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این که مردم ایران در طول چهل‌سال گذشته با بزرگ‌ترین قدرت‌های تاریخ بشر در نبرد بوده‌اند گفت: آمریکا و متحدانش بی‌تردید بزرگ‌ترین قدرت ظاهری در حیات بشر بوده و هستند اما صفحات تاریخ چهل‌ساله باشکوه ایران اسلامی، نشان می‌دهد که ما چگونه در برابر این قدرت‌ها ایستاده‌ایم.

سلامی سرنگونی حکومت شاه را مصداقی از شکست سیاست‌های جهانی آمریکا و نصرت الهی عنوان کرد و گفت: وقتی نیروهای آمریکایی در طبس سوختند و شن‌ها مأمور شکست آمریکایی‌ها شدند نمونه‌ای دیگر از نصرت الهی را شاهد بودیم.

حتی یک وجب از خاک کشورمان را در اختیار بیگانه قرار ندادیم

وی با بیان این که مردم ایران با دست‌های خالی در جریان جنگ جهانی تحمیل‌شده به ایران با محوریت صدام ایستادگی کردند گفت: ما سرانجام در برابر آن ائتلاف قدرتمند جهانی حتی یک وجب از خاک کشورمان را در اختیار بیگانه قرار ندادیم و آن‌ها را از مرزهای کشور دور کردیم.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناکامی‌ دشمنان برای به ثمر نشاندن پروژه بزرگ خاورمیانه جدید را از دیگر مصادیق شکست آمریکا توسط ایران برشمرد و گفت: وقتی شما مردم ایران نقشه راه دشمنان برای سلطه مجدد بر جهان اسلام را باطل کردید، از تحریم‌ها نردبانی برای رشد و پیشرفت ساختید و ماهواره به آسمان فرستادید، در واقع آمریکا را شکست دادید.

سلامی با اشاره به این که طبق منطق قرآن دشمنانی که قصد آسیب زدن به مسلمین را دارند خود دچار آسیب‌های بزرگی هستند گفت: اگر به اقتصاد آمریکا و اروپا نگاه کنید، افول، رکود و فقر را می‌بینید و باید پرسید در آمریکایی که بزرگ‌ترین اقتصاد جهان را در اختیار دارد، 40 میلیون انسان زیر خط فقر چه می‌کنند؟

وی با تأکید بر این که شکست مسلمانان هرگز ممکن نیست گفت: دشمن ما امروز بسیار ضعیف شده است و آمریکا در حال حاضر از هر زمان دیگری منزوی‌تر است و با متحدان خود نیز دچار چالش شده است.

شکل‌گیری ائتلاف برای جنگ با ایران دور از ذهن است

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که گزینه جنگ علیه ایران منتقی است گفت: آمریکا شرایط سیاسی و اقتصادی جنگ با ایران را ندارد و اساسا شکل‌گیری ائتلاف برای جنگ با ایران دور از ذهن است چراکه هر جنگی علیه ایران به محو رژیم صهیونیستی منجر می‌شود.

وی با بیان این که ملت ما با وجود همه سختی‌ها به خداوند امیدوارند افزود: این یک آزمایش تاریخی است و ما در آخرین فراز نبرد با دشمنانمان هستیم پس صبر می‌کنیم و می‌ایستیم.

وی افزود: ما به منطق قرآن اعتقاد داریم و خداوند در قرآن ما را به صبر و مقاومت که قرین پیروزی است فرمان داده است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که منطق حق قرآن راه را به ما نشان می‌دهد گفت: قرآن می‌فرماید به دشمنان، ظالمان و ستمکاران حتی میلی خفیف هم نشان ندهید و این رمز پیروزی است.

سلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم با این مضمون که «اگر به دشمنان تکیه کنید آتش شما را لمس خواهد کرد و نصرت نمی‌شوید» گفت: ما به ایستادگی امر شده‌ایم و مطمئنیم که آسیبی نخواهیم دید و بر همین اساس با وجود گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی، عزتمان را نمی‌فروشیم.

وی در پایان با تأکید بر این که اگر دشمنان می‌خواهند ما با دلار شکست دهند ما آن‌ها را با ایمانمان شکست می‌دهیم گفت: ما مطمئنا به واسطه تجربه، قدرت، ظرفیت، قرآن، امید و عشق و به پشتوانه خدا، ایمان و رهبری در این جنگ پیروز می‌شویم.

انتهای پیام/ح

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه